Покрівельний пиріг Успіх теплого і затишного будинку криється не тільки в добре проведеному ремонті і утеплених стінах. Без правильно облаштованій покрівельної теплоізоляції дороге (у всіх сенсах цього слова) тепло батарей надовго не затримається у вашій обителі.

Що ж допомагає зберегти дорогоцінні градуси, особливо в зимову пору року?

Покрівельний «пиріг» - особлива система пристрою теплоізоляції покрівлі, яка складається з декількох шарів особливих мембран, утеплювача і обрешітки. Найважливіше в цьому пирозі» правильно поєднувати начинку.

Починати будемо знизу. Самим першим в пирозі, але самим останнім в монтажі шаром є внутрішня обробка горища або мансарди. Це може бути як звичайний гипсокартон і фанера, так і вагонка, імітація бруса з модрини яку можна замовити тут moslistvennica.ru та інші оздоблювальні матеріали.

Далі йде шар пароізоляції. Він представлений новітніми паро-повітропроникними мембранами, які дозволяють повітрю циркулювати, виходити пару з приміщення, але не потрапляти назад.

Наступним шаром укладається утеплювач. Сьогодні існує досить велика різноманітність утеплювачів, найчастіше використовується мінеральна вата і скловата. Важливо розуміти, що сучасна скловата не має нічого спільного зі скловатою радянської закалки, вони не кришиться і не колеться. Утеплювач випускається в плитах, з-за чого його досить просто і швидко укладати. Шар повинен бути не менше 100мм. Зазвичай укладається у проміжки між кроквами.

Шар гідроізоляції забезпечується такими ж мембранами, що дозволяють волозі виходити з приміщень, але не потрапляти всередину.

Тепер буде 2 шари обрешітки. Навіщо? Перша (контробрешетка) створює необхідний вентиляційний зазор, друга (безпосередньо лати) використовується для кріплення останнього шару пирога – покрівельного матеріалу.