Забезпечте захист від пожежі за допомогою вогнезахисних штор Досить широке поширення вогнетривкі штори отримали при облаштуванні й обладнанні житлових приміщень і промислових будівель.

Матеріал, використовуваний в якості полотна, має вогнетривкі властивості і захищає від проникнення диму і небезпечних газоподібних продуктів горіння з приміщень, які є осередками займання.

При спрацьовуванні датчика пожежної сигналізації, штори опускаються, таким чином, ізолюючи захищене приміщення від перекидання вогню або заповнення димом.

Загальна конструкція може бути 2-х варіантів: із спеціальним коробом, виконують роль контейнера, в якому знаходяться www.amend.ru в згорнутому вигляді, або короб відсутня, в даному виді конструкції виріб знаходиться під стелею. Правильно встановлені вироби з високоякісних матеріалів можуть стримувати температуру до 1000 градусів протягом щонайменше 1 години. Чим вище якість матеріалу, тим більше часу штори будуть захищати від диму і вогню.

Управління такою системою може здійснюватися автоматично від протипожежної системи, є варіанти ручного або кнопкового контролю. Що стосується розмірів конструкції, то максимально можлива висота становить близько 10 м, ширина практично не обмежена. Вогнетривкі штори повністю опускаються і герметично закривають приміщення, що захищається, приблизно за 15-16 секунд. Установка подібних протипожежних конструкцій, дозволяє звести всі втрати від пожежі до мінімуму.

Такі системи дуже прості в установці, так і в експлуатації, і можуть бути встановлені в будь-яких будівлях і приміщеннях. Своєрідним видом є www.amend.ru, діючі за принципом воріт. В такому випадку вони встановлюються не на стелю, а на стіни. Основа вогнетривкої штори, являє собою багатошарове полотно із спеціальних матеріалів, здатних витримати вплив високих температур на протязі деякого часу, достатнього для забезпечення евакуації людей із зони пожежі.

Важливим також є той факт, що такі вироби мають красивий зовнішній вигляд, так що без особливих проблем органічно впишуться практично в будь-який інтер'єр. У будь-якому випадку, завжди є варіант зробити конструкцію прихованою. Використовуватися вогнестійкі штори можуть де завгодно: від театру до житлового будинку та виробничого цеху. Часто з їх допомогою ізолюють окремі частини будівлі (коридори, ліфти, дверні та віконні отвори).