Заливка фундаменту Починаючи будувати будинок, необхідно подбати про зведення якісного і надійного фундаменту, а він буде служити довгий час.

Ви повинні розуміти, що stroibat.org вимагає врахувати тонкощі роботи, тоді можна отримати дійсно якісний фундамент.

Заливка фундаменту. Особливості

Як тільки ви починаєте займатися заливкою фундаменту, потрібно розуміти, що ця робота асоціюється з деякими важливими нюансами та особливостями, які дозволяють виконати її якісно і правильно.

1. Потрібно починати з правильної розмітки, при цьому розмітка повинна повторювати периметр майбутнього будови, це так важливо. Розмітка, як правило, виконується за допомогою арматури, можна використовувати і мотузку.

Заливка фундаменту
Заливка фундаменту

2. Далі потрібно створити траншею, ви повинні розуміти, що вона необхідна для подушки, тому потрібно вирити траншею правильним чином. Як тільки траншея буде викопана, багато недосвідчені люди починають прибирати розмітку, чого робити не варто, адже від неї можна позбутися тільки тоді, коли буде зведена опалубка.

3. Створення опалубки – є наступним важливим етапом роботи, який вам належить провести ретельним чином. Хочеться відзначити, що саме опалубка здатна зберегти форму фундаменту в потрібному положенні, на протязі того часу, поки бетонна суміш буде застигати, а отже, не важко здогадатися, наскільки вона відіграє важливу роль.

4. Як тільки створюється опалубка, на дно траншеї треба засипати подушку з піску або щебеню, ви самі вирішуєте, як вчинити.

Заливка фундаменту
5 . Після того, як всі попередні етапи роботи будуть проведені, потрібно починати займатися створенням арматурного каркасу, адже арматура, як правило, є «скелетом» фундаменту, більше того, саме вона здатна надати йому додаткової міцності і стійкості, чого не можна не врахувати.

Висновок

Ви повинні розуміти, що заливка фундаменту – це, насамперед, комплекс робіт, який повинен бути врахований в обов'язковому порядку. Тепер можна провести роботу ретельно і ефективним чином, а адже це найголовніше, вирішуйте, хто буде займатися проведенням цієї роботи.