Стелянные офісні перегородки Дуже часто при виборі місця під офіс доводиться миритися з тим, що важко знайти приміщення з необхідною кількістю робочих кабінетів. Ось тут і приходять на допомогу перегородки зі скла.

Детальніше: Стелянные офісні перегородки

Банку будівельний матеріал Ви любитель баночного пива, дружина віддає перевагу «джин-тонік», а дітям подобаються соки і газовані напої в баночною упаковці. Після того, як вміст випито, летять банки в сміттєву корзину.

Детальніше: Банку будівельний матеріал

Обладнання для роботи з гвинтовими палями Як відомо, є три типи фундаментів, а саме стрічкові, монолітні та точкові фундаменти. Сьогодні ми торкнемося останні, вірніше один з видів останніх. Мова піде про гвинтових фундаментах.

Детальніше: Обладнання для роботи з гвинтовими палями

Облагороджування фасаду ряд корисних рекомендацій Дизайн фасаду в абсолютно будь-якої будівлі – це його зовнішнє архітектурне вбрання, від якого дуже серйозно залежить основне враження, як про самому споруді, так і безпосередньо про його власника.

Детальніше: Облагороджування фасаду ряд корисних рекомендацій

Види стелажів для складу поличні, палетні, консольні стелажі Торгові мережі продовжують розвиватися, в результаті чого збільшуються і їхні потреби. Одна з них – багатофункціональні складські приміщення. Варто зауважити, що вони відрізняються технічними і технологічними вимогами, які до них пред'являються.

Детальніше: Види стелажів для складу поличні, палетні, консольні стелажі

Застосування мідних труб у будівництві Мідь як матеріал, якому притаманні унікальні якості, була відома давно. Єдиним її недоліком була і залишається досить висока вартість. В процесі розвитку науки мідні труби змінилися дешевими сталевими, а потім і пластиковими аналогами.

Детальніше: Застосування мідних труб у будівництві

Деревина породи, властивості, застосування Породи

Цінність більшості порід деревини залежить від їх міцності, строку експлуатації, оригінальності малюнка. Ця деревина застосовується для створення меблів, дверей, паркету, особливих предметів інтер'єру та дизайну, за допомогою дерева була чудово оздоблена квартира в Калінінграді вийшло просто чудово.

Детальніше: Деревина породи, властивості, застосування

Застосування портальних поздовжньо-фрезерних верстатів Портальні поздовжньо-фрезерні верстати в даний час користуються великим попитом, що не дивно. По-перше, вони демонструють високу ефективність. По-друге, не відрізняються великою вартістю.

Детальніше: Застосування портальних поздовжньо-фрезерних верстатів

Класика електроустановочних виробів Berker Q. 1 Berker Q. 1 — це класика. Дизайн з переважаючими чіткими лініями, округленими краями і бархатистими поверхнями залишається актуальним надовго і вписується в будь-який інтер'єр.

Детальніше: Класика електроустановочних виробів Berker Q. 1

Немеханічні способи чищення димоходу Ефективність роботи камінів і печей знаходиться в прямій залежності від того, в якому стані димар. В процесі експлуатації на внутрішній стінці димоходів починає накопичуватися наліт з продуктів горіння, що призводить до зниження сили тяги за рахунок зменшення діаметра вивідного каналу.

Детальніше: Немеханічні способи чищення димоходу