Застосування мідних труб у будівництві Мідь як матеріал, якому притаманні унікальні якості, була відома давно. Єдиним її недоліком була і залишається досить висока вартість. В процесі розвитку науки мідні труби змінилися дешевими сталевими, а потім і пластиковими аналогами.

Але сучасне будівництво взглянуло на цей старий матеріал по-новому. Чим же викликаний цей повернення?

Насамперед, універсальністю – мідні труби для опалення та водопостачання придатні. Тим більше що випускаються сьогодні вироби давно залишили позаду своїх попередниць минулого століття. Головним достоїнством мідної труби є корозійна стійкість. А це і значний термін служби, і хороша якість питної води, яка доставляється по мідному водопроводу.

Застосування мідних труб у будівництві
Так, www.ooointel-stroy.ru можуть бути використані в будівництві. Якщо ви ремонтуєте квартиру і хочете прокласти по квартирі мідні труби, поцікавтеся, як вплине на вартість ремонту квартир застосування такої труби. Думається, але загальному тлі, подорожчання ремонту буде копійчаним.

В теплопостачанні мідні труби показали себе з кращого боку. Володіючи такими властивостями як пластичність і пружність, вони не пошкоджуються навіть у разі виникнення непередбачених ситуацій (наприклад, при неконтрольованому рості температури теплоносія). Там, де потрібен захист від зовнішнього впливу, застосовується труба мідна в ізоляції. Її застосовують найчастіше при прокладці трубопроводів всередині споруд, де їй доведеться зіткнутися з агресивним навколишнім середовищем, при прокладці системи під штукатуркою, а також при підземному і зовнішньому проведення трубопроводу.

На сьогоднішній день найбільш складним в організації залишається опалення за допомогою сонячної енергії. Температура енергоносія може досягати 300 °C. Незважаючи на те, що робочий температурний режим трубопроводів становить 130 °C, мідні труби витримують навіть таке навантаження. У цій ситуації потрібно особливу увагу приділити всім з'єднує швах. Газопроводи і паливопроводи входять в сферу «обслуговування» мідними трубами.

Організувавши доставку газу або палива мідними трубами, забезпечується їх надійна безутечная транспортування, що при роботі з матеріалами підвищеної горючості надзвичайно важливо. Вкладені кошти в правильну організацію трубопроводів повернуться вам з торицей у вигляді безпечної, якісної та довговічної роботи всіх систем.