Застосування гвинтових паль в будівництві Гвинтові палі знайшли застосування в багатьох сферах, в тому числі і будівельної. Не рідко вони використовуються при зведенні газо - і нафтопроводи, для будівництва мостів, для зведення фундаменту у малоповерхових будівель, для будівництва залізниць.

Загалом, гвинтові палі на сьогоднішній день використовуються для різних цілей.

Потрібно сказати, що палі можуть бути висячими і стійкими. Перші використовують в якості опори за рахунок сили тертя між грунтом і палями. Стійкі палі передають навантаження на сильні грунти. Перевага гвинтових паль полягає в тому, що вони можуть бути використані в обох варіантах.

Особливо часто використовуються гвинтові палі для зведення фундаменту на слабкому грунті. Зокрема без паль не обійтися, якщо будівництво відбувається на пухких пісках, глині, там де вічна мерзлота, і слабкий грунт, у загальному. Саме тому, багато будівельні компанії вдаються до допомоги гвинтових паль, радимо www.zavod-svai.ru.

Якщо говорити простою мовою, то гвинтові палі являють собою величезний саморіз, який вкручується в грунт, але при цьому не послаблює, а посилює грунт. Чим більше буде площа наконечника гвинта, тим більше площа опори.

Застосування гвинтових паль

Гвинтові палі використовують на наступних грунтах:

1. Болотистих місцях;
2. Вічна мерзлота;
3. Маленьке зчеплення частинок один з одним;
4. Зміна характеристик ґрунтів під впливом зовнішніх факторів.

Типи гвинтових паль

На сьогоднішній день існують два типи гвинтових паль: порожнистий сталевий стрижень, труба з лопатями. Замовити будь-який тип паль, можна www.zavod-svai.ru.

Труба з лопатями. Даний тип гвинтових паль має наступні модифікації: збільшені лопаті; різний крок гвинта; різне кількість гвинтів; різні наконечники; різна технологія виготовлення наконечника.

Порожній сталевий стрижень. Цей тип гвинтової палі являє собою верхню циліндричну частину, яка переходить у конус, який має сталеву різьблення. Така паля дуже сильно нагадує величезний саморіз.

Практично всі гвинтові палі виготовляються з низьколегованої або нелегованої сталі. Однак можна зустріти у продажу палі виготовлені з нержавіючої сталі. Однак ціна таких моделей буде в кілька разів вище, ніж перераховані вище аналоги. З точки зору практичності гвинтових паль з нержавіючої сталі – не найкращий варіант, адже вартість фундаменту в цьому випадку також зросте.