Швидкомонтовані мобільні будівлі Для быстровзводимых модульних будівель найчастіше характерна найважливіша риса – високий ступінь заводської готовності споруджуваного об'єкта.

Найголовніше, що модульні будівлі можуть зводитися абсолютно без жодного фундаменту, а також дуже легко демонтуватися і перевозитися в яке-небудь інше місце.

Також при складанні на будівельному майданчику модульні будівлі легко і просто зводяться і кріпляться за допомогою болтових з'єднань, що автоматично виключає необхідність різних зварювальних робіт.

pamir-group.ru є самим кращим, швидким і вигідним варіантом для побудови різних складів, автомийок, кафе, торгових павільйонів, і навіть промислових будівель і для будь-якого виробництва.

Завдяки тому, що конструкції мають підвищену легкістю, монтаж таких будинків можна здійснювати без застосування різної вантажопідйомної техніки. Ну а мала вага будівель дозволяє відмовитися від зведення фундаменту, адже такий будинок можна побудувати або на легкому фундаменті або навіть на простий рівному майданчику.