Дров'яні котли для заміських будов В якості створення таких котлів послужило використання звичайних печей з заслінкою. Раніше в колишньому союзі широко застосовувалися такі печі. Дров'яні котли в якості опалення приватного житлового будови вважаються консервативним обладнанням.

Деякі люди вважають, що це застарілий варіант. Але в цьому випадку, можна і не погодитися з такою думкою. Застосування такого типу обладнання забезпечить ваше житлове будівництво затишком і комфортом.

Якщо заміська дача розташована в такому місці, де неможливо ніяк підключитися до газового опалення, застосування дров'яного котла просто знахідка. Значне поширення дров'яні котли про яких ви можете почитати тут economteplo.net мають в лазнях, і у власників заміських будинків. Такий вид обладнання для опалення дачних будиночків просто необхідний, так як немає можливості провести газове опалення або здійснити електричний обігрів кімнат.

Технології

Організації, які безпосередньо займаються розробкою та виготовленням опалювальних приладів і обладнання змушені весь час вдосконалювати і оновлювати дизайн і пристрій моделі. На зміну застарілого обладнання приходять нові і якісні моделі. Фахівці намагаються оптимізувати обладнання з метою створення кращої і ефективнішої роботи дров'яного обладнання.

Також проводиться копітка робота в оформленні дизайну, щоб модель мала не тільки компактність, але і красивий вигляд. В даний час організація створює обладнання, яке створює високий показник забезпечення тепла в будинку і максимальний комфорт.

Дров'яні котли для заміських будов
Дров'яні котли для заміських будов

Газогенераторні котли

Обладнання відомо як піролізна модель, яка використовує газ. У бункер подають повітря, де здійснюється тління деревного матеріалу. Внаслідок чого з'являється генераторний горючий газ. Конструкція складається з спеціальних керамічних цегли, де через щілину подається суміш газу з повітрям в наступну камеру, там і здійснюється повне згоряння.

Паливо згорає рівномірно і причому, довгий період часу. Прилади мають коефіцієнт корисної дії в межах 80%. Причому, рівень золи і сажі мінімальний. Безумовно, ціна на такий вид обладнання вище, якщо порівнювати зі звичайними дров'яними котлами. Застосування такого виду обладнання надає можливість регулювати в широкому діапазоні потужність.

Споживачі купують не тільки обладнання вітчизняних виробників, але і зарубіжних. В якості опалення, крім деревних матеріалів, використовують також і брикети, що містять тирсу.