Види стелажів для складу поличні, палетні, консольні стелажі Торгові мережі продовжують розвиватися, в результаті чого збільшуються і їхні потреби. Одна з них – багатофункціональні складські приміщення. Варто зауважити, що вони відрізняються технічними і технологічними вимогами, які до них пред'являються.

У разі, коли передбачається широка номенклатура виробів на торговому підприємстві, склад в обов'язковому порядку повинен бути обладнаний спеціальними стелажами. Асортимент подібної продукції можна знайти на сайті - http://ssk-market.com.ua/.

Організувати ефективну роботу складу та виробництва – непросте завдання. Особливо це стосується тих ситуацій, коли виробництво збільшується в обсягах. В результаті відзначають зростання товарів, які проходять через склад. Дуже важливо раціонально і ефективно підходити до питання про зберігання виробів. Оптимальний варіант – залучення спеціальних стелажів для складу.

Види стелажів для складу поличні, палетні, консольні стелажі

Поличкові стелажі з металу

Такі стелажі є універсальним обладнанням, завдяки якому відкривається можливість зберігати різні товари і продукцію. Що стосується конструкції, то це каркас, що складається з металопрофілю. Полиці фіксуються за допомогою болтових з'єднань. Вертикальні каркасні стійки, в свою чергу, відрізняються перфорацією, яка дає можливість змінювати відстань між двома полками, відштовхуючись від габаритів продукції, що зберігається. Поличкові стелажі можуть використовуватися в різних сферах виробництва, тому вони бувають вантажними та архівними. Щоб зібрати вантажний поличний стелаж, необхідно застосування сталевого катаного профілю і листового прокату. Подібні стелажі актуальні для того, щоб розміщувати на них вантажі тарного, штучного та великовагового типу. Що стосується архівних стелажів, то це легка сталева конструкція, необхідна для того, щоб розміщувати на ній документацію.

Палетний складський стелаж

На таких конструкціях зберігається продукція, попередньо розміщена на стандартних піддонах, які ще називають палетами. Розбірні палетні стелажі виготовляються з складнопрофільних стійок, утворюють собою раму. При цьому вони встановлюються на підп'ятники і з'єднуються діагональними і горизонтальними металевими зв'язками. Щоб виробляти стелажні балки, потрібно використання сложнопрофильного металу. Балки до рами кріпляться безболтовым методом. Головною особливістю подібних стелажів є той факт, що їх конструкція може модифікуватися, якщо потрібно забезпечити зберігання негабаритного або дрібного товару. На даний момент передбачається три схеми, за якими монтуються палетні стелажі: вузько-, широкопроходная і «подвійна глибина». Відштовхуючись від призначення і специфікації, вибирають певний метод монтажу для конкретного складу.