Застосування портальних поздовжньо-фрезерних верстатів Портальні поздовжньо-фрезерні верстати в даний час користуються великим попитом, що не дивно. По-перше, вони демонструють високу ефективність. По-друге, не відрізняються великою вартістю.

І в третіх, вони не складні у використанні. До речі, стандартні фрезерні верстати відрізняються наявністю одноколонных рам, що, зрозуміло, накладає істотне обмеження на їх застосування. Так, зокрема, з їх допомогою можна обробляти деталі визначеного розміру і ваги. Як правило, довжина обмежується двома або трьома метрами, а вага трьома тоннами. Так от, портальні фрезерні верстати не мають такого недоліку, завдяки чому їх можна використовувати для роботи з деталями, куди великих розмірів і ваги, ніж 2-3 метри і 3 тонни відповідно.

Зауважимо, якщо ви маєте бажання придбати високоякісний портальний поздовжньо-фрезерний верстат, вам дійсно треба звернутися на сайт www.mwm-eng.ru. Там представлена компанія «МВМ-Інжиніринг». Вона займається розповсюдженням якісного і порівняно недорогого металообробного обладнання. Є у них і портальні фрезерні верстати.

Конструкція порталу цих верстатів являє собою збірку з двох колон. На цих колонах зафіксована горизонтальна балка, за допомогою якої виконується переміщення шпиндельної головки. До речі, кількість шпинделів може різнитися в залежності від типу верстата, їх може бути і три.

Звичайно, ми не могли не згадати про портальні фрезерні верстати, оснащені спеціальним пристроєм індикації цифрового типу. Цей тип верстатів в даний час користується, мабуть, найбільшим попитом. Це пов'язано в першу чергу з тим, що вони відрізняються порівняно невеликою вартістю, а також з тим, що їх можна використовувати для реалізації багатьох завдань, починаючи з шліфування і закінчуючи струганням великих деталей. Само собою, вони застосовуються і з метою фрезерування.

Верстати з ЧПУ відрізняються тим, що вони більш точні, що не дивно, адже вони оснащені системою датчиків цифрового типу, що зчитують інформацію по швидкості обертання, відхилень і переміщення. До речі, в більшості випадків верстати з ЧПУ оснащені однією шпиндельної головкою. Саме вона і покликана виконувати всі операції. По суті, система програмування цих верстатів являє собою швидкодіючий комп'ютер, в який інтегровані численні датчики, про яких ми вже згадували.