Обладнання для роботи з гвинтовими палями Як відомо, є три типи фундаментів, а саме стрічкові, монолітні та точкові фундаменти. Сьогодні ми торкнемося останні, вірніше один з видів останніх. Мова піде про гвинтових фундаментах.

Облаштовуються такі фундаменти з використанням паль. Причому тут важливо зауважити, що ці палі являють собою гвинти, вони не забиваються в грунт, а закручуються, завдяки чому суттєво спрощується їх монтаж. Згадаємо і про те, що гвинтові палі відрізняються високими показниками зчеплення з грунтами, що робить фундаменти, організовані з використанням їх дуже надійними. Правда, тут також треба сказати і про те, що для облаштування таких фундаментів потрібне спеціальне bayo-s.com.ua, обладнання для їх вкручування в грунт.

Для вкручування гвинтових паль використовується найрізноманітніше обладнання, почнемо з невеликого, а саме з сваевинтов, мотобурів і ямобуров. Всі ці агрегати дозволяють вкручувати палі без використання великої техніки. Правда, і сфера їх застосування обмежена твердістю грунтів і розмірами паль.

Обладнання для роботи з гвинтовими палями
Обладнання для роботи з гвинтовими палями

Зараз ринок будівельного обладнання переповнений різними установками і машинами, сферою застосування яких є установка гвинтових паль. Використання тих чи інших механізмів залежить від характеру робіт, адже одна справа закрутити двометрову палю і інше палю триметрової довжини. До речі кажучи, для роботи з довгими гвинтовими палями використовуються спеціальні установки, розташовані на колісному і гусеничному шасі. При встановленні паль з використанням такого обладнання на них впливає велика сила, завдяки чому вони вкручуються на великі глибини.

Повертаючись до невеликих установок, згадаємо такий вид установок як кабестан. Це обладнання оснащене реактивними важелями, гидровращателем і гідростанцією, що працює на бензиновому приводі.

У будь-якому випадку, яке б не використовувалося обладнання для вгвинчування паль, використовувати його потрібно за всіма правилами, говоримо ми тут, в тому числі і про правила безпеки. При безграмотному підході можна не тільки пошкодити палю і саме устаткування, але і завдати травми оточуючим і собі. Не кажучи вже про те, що фундамент, облаштований, так скажемо, абияк, буде, м'яко кажучи, поганий основою. Що стосується вартості такого обладнання, вона істотно різнитися в залежності від його різновидів.

Джерело: bayo-s.com.ua