Особливості проектів будинків з пінобетону l-proekt.com з пінобетону дійсно дещо відрізняються від проектів, де застосовуються інші будівельні матеріали.

Справа в тому, що піноблоки мають ряд характеристик, які необхідно враховувати, щоб побудований заміський будинок відповідав усім сучасним стандартам заміського житла.

Разом з тим, є й такі характеристики даного матеріалу, які входять у число його переваг, але без певних знань і досвіду архітектор не зможе застосувати їх у повній мірі.

Крім того, пінобетон займає лідируючі позиції серед матеріалів для заміського будівництва, проекти будинків з піноблоків користуються великим попитом у потенційних замовників. Все це зводить проектування котеджів з пінобетону в окрему категорію архітектурної діяльності.

Будівництво з пінобетону - це досить економічне захід. Сам матеріал коштує відносно недорого, необхідність в дорогих утеплювачі відсутня, крім того, завдяки невеликій вазі піноблоків, можна обійтися не занадто дорогим фундаментом і мінімальною кількістю будівельників.

Щоправда, будівельники повинні бути обов'язково досвідченими і професійними. Ну і, звичайно ж, не варто сильно економити на проекті, адже подальше виправлення помилок у розрахунках завжди обходиться дорожче.

Ще до початку створення проекту, слід точно визначити, з якого саме пінобетону буде побудований будинок. Це дуже важливо для проектувальника. Пінобетон старого зразка має таку неприємну особливість вбирання великої кількості вологи, що являє собою серйозну проблему.

Адже крім підвищеної вологості в приміщенні, це може призвести до руйнування будівлі. А ось сучасний пінобетон має низький рівень влагонасыщаемости, як, наприклад, у звичайного цегли. Такий матеріал створюється з допомогою модернізованого обладнання, здатного виготовляти блоки із закритими порами. Таким чином, застарілий, але застосовується ще пінобетон потребує серйозної гідроізоляції, а його вдосконалений варіант - немає.

В Європі піноблоки використовуються ще більш активно, ніж у нас. Там вони називаються "биоблоки", що вказує на природність і високу екологічність цього матеріалу. Широке застосування пояснюється не тільки економічністю пінобетону, але і можливістю створювати з нього фасади і декоративні елементи різної конфігурації.