Сітка-рабиця, та її основні вигляд Напевно, немає більш популярного матеріалу для зведення парканів та огорож на присадибній ділянці, ніж сітка-рабиця. При цьому вона може використовуватися як у якості основного огорожі по периметру ділянки, так і для відокремлення різних зон усередині нього.

Незважаючи на простоту конструкції і дешевизну, подібні огорожі здатні прослужити досить тривалий час, з можливістю швидкого демонтажу та застосування в іншому місці.

У продажу можна зустріти наступні види сітки-рабиці:

1. Зварна. Є найбільш міцним варіантом подібних сіток: з її допомогою найчастіше захищають спортивні майданчики, будівельні об'єкти і дачні території. На відміну від звичайної рабиця, зварна реалізується в картах, так як згорнути її в рулон неможливо з причини великої міцності використовуваного сталевого дроту. При цьому для кріплення прутів застосовується зварювання, а для поліпшення експлуатаційних властивостей вводяться додаткові ребра жорсткості. Найчастіше захисна оцинковка проводиться після зварювання сітки, що дозволяє максимальному захисті огорожі від корозії.

2. Рифлена. За рахунок своєї міцності підходить не тільки як матеріал для огорожі, а також застосовується у виробництвах. Дроті спочатку надають деяку хвилеподібність, з подальшим переплетенням її, зразок виготовлення тканини. Також, як зварна, рифлена секта фасується в карти, так як є достатньо жорсткою. Товщина використовуваного дроту може змінюватись в межах 2-7 мм: для побутових потреб зазвичай вистачає 3-мм. Що стосується розмірів комірок, то вона також буває різним, від 1х1 до 10х10 див.

Сітка-рабиця, та її основні вигляд

3. Полегшена. Маючи навіть візуальну легкість, в основному застосовується для створення тимчасових огорож, наприклад, на період ведення будівельних робіт. Для з'єднання окремих дротів в даному випадку використовується шарнірний вузол. Розмір осередків різниться навіть у межах одного рулону, що дозволяє надати легкої конструкції сітки необхідну міцність.

4. Пластикова. Виготовляється з екструдованого полімеру і в окремих випадках є адекватною альтернативою металевим виробам. Завдяки своїй невеликій масі пластикова сітка дуже зручна в транспортуванні та монтажі, при цьому відрізняючись хорошою стійкістю до кліматичних впливів і довговічністю. Що стосується міцності таких огорож, то вона не дуже висока: тому доречніше буде застосовувати їх для внутрішнього зонування ділянки, ніж для зовнішнього захисту.