Класика електроустановочних виробів Berker Q. 1 Berker Q. 1 — це класика. Дизайн з переважаючими чіткими лініями, округленими краями і бархатистими поверхнями залишається актуальним надовго і вписується в будь-який інтер'єр.

Серія Berker Q. 1 виконана у відтінках білого.

Асортимент представлений вимикачами (механізм + клавіші), розетками (механізм з центральної платою під рамку), світлорегуляторами, телефонними, комп'ютерними та телевізійними розетками, роз'ємами для акустичних колонок, регуляторами «теплої підлоги», багатофункціональними електронними платами, оптичними датчиками, клавішами BLC. Деякі рішення виконані з кольоровою підсвіткою, наприклад помаранчевої.

Покриття вимикачів, телефонних та комп'ютерних розеток стійке до виникнення подряпин і легко чиститься, що веде до, можна сказати, необмеженого терміну експлуатації розеток і вимикачів.

Поверхня клавіш виконана з антибактеріального матеріалу, завдяки чому ці вироби знаходять широке застосування як в інтер'єрах індивідуальних приміщень, так і для установки в громадських місцях.