Кульові крани та котли

Донедавна традиційні вентилі і засувки були єдиним видом запірної арматури. Років десять тому з'явилися кульові крани, які знайшли широке застосування при монтажі систем опалення, газового, і водопостачання.


Кульові крани

В даний час майже у всіх системах водопостачання і трубопроводах запірна арматура представлена в якості кульових кранів. Вони встановлюються на нафтогазових комплексах, будівельних об'єктах, будинках і квартирах. Такі вироби нескладні в експлуатації, вони довговічні, надійні і стійкі до перепадів температури.


Подібні пристрої на російському ринку представлені товарами вітчизняних та зарубіжних виробників. Добре зарекомендували себе www.hydrosta-russia.ru, які виробляються в Південній Кореї.


Надійну експлуатацію виробів протягом довгих років забезпечують матеріали, з яких вони виготовляються. Абсолютна герметичність кульового крана дозволяє запобігати витік з трубопроводу, що значно економить ресурси. За допомогою нього можна робити повне відкриття або закриття потоку води, газу і т. д., який транспортується по трубах.


Для того щоб відкрити кран, досить повернути його на 90 градусів. У такому положенні його будуть утримувати спеціальні упори. Конструкція пристрою складається з нерухомого корпусу обертової частини (пробки). Тіло крана має сферичну форму з приєднаними циліндричними патрубками. Високоякісні матеріали, з яких виготовлено запірний пристрій, відсутність болтових роз'ємів дозволяють уникати витікання речовини з трубопроводу, яка може відбуватися в результаті навантаження.


Котли Olympia

Корейські виробники поставляють на російський ринок також www.hydrosta-russia.ru ("Олімпія"), які використовуються для опалення і гарячого водопостачання будинків, квартир та інших приміщень. Подібні вироби відрізняються надійністю і високою якістю. Котли прості в експлуатації і обслуговуванні. Контролювати роботу пристрою можна за допомогою пульта, який має багато спеціальних програм і режимів.


На російському ринку асортимент котлів "Олімпія" представлений моделями різної потужності. Зручні габарити, якість, простота і доступність обслуговування - всі ці якості зробили вироби виробників з Кореї популярними й затребуваними в Росії