Вибираємо бензопилу Сучасна пила вміщує в себе безпека, зручність, а також і багатофункціональність. Збираючись вибрати її в каталозі, врахуйте, що в даний час є різні типи бензопил.

Всі вони призначені для розпилювання і обробки натурального дерева.

Правильний вибір

Придбати ж їх можна в будь-який час в спеціалізованому торговому центрі. Бажаючи дізнатися про бензопили все набагато докладніше і точніше, зайдіть на сайт, там надана корисна інформація.

Такий якісний, надійний інструмент, як gc-progress.com необхідний, як для розпилювання будівельного матеріалу в побуті, так і для обрубування сучків в лісі при заготівлі колод на роботі. Якщо набагато раніше чоловіки користувалися тільки «Тайгою» і «Дружбою», то на сьогоднішній день на ринку надані вироби, як російських, так і зарубіжних виробників.

Найголовніше в бензопили – це, двигун з повітряним охолодженням. Від того, як він працює, залежить працездатність і потужність. У продажу зараз є ті бензопили, які працюють на бензині з октановим числом, а також і багато інших.

Вибираємо бензопилу
Вибираємо бензопилу

Категорії

Професійний інструмент призначений для роботи в лісі. Він може діяти без зупинки постійно. Ці пили мають більшу потужність, але вони і набагато складніше і важче, ніж інші інструменти.

Ті бензопили, якими чоловіки працюють в побуті, називаються побутові. Зазвичай лицарі пилки застосовують:

 • для того щоб підправити зарослі чагарники;
 • зрізати гілки дерев;
 • розпиляти дрова;
 • щось змайструвати, і так далі.
 • Їх експлуатаційний термін складає приблизно близько 32 годин на місяць. Ніколи не навантажуйте пилку сильно, інакше вона може вийти з ладу.

  Вибираємо бензопилу
  Для більш серйозних робіт призначені підлозі професійні бензинові пилки. Своє застосування вони знайшли в основному, в будівництві. На лісоповалі використовуються ці інструменти досить широко.

  Приступаючи до роботи, зауважте, що особливо довго працювати ними не слід. Якщо вже і застосовувати, то не більше, ніж 6 годин на день.

  Тому перш ніж вирішити яку саме пилку придбати, добре подумайте над тим, для яких цілей вона вам потрібна. І тільки потім зробіть правильний вибір.