Декоративна штукатурка відмінне рішення для обробки ванної Зараз, застосування декоративної штукатурки при облаштуванні ванної, стало вважатися досить-таки непоганим рішенням. Пов'язано це, звичайно ж, перш за все з тим, що традиційна кераміка у ванній вже почала досить серйозно набридати, а подібна штукатурка, тут, як раз і стає найкращою альтернативою.

До основних переваг застосування даного варіанту варто віднести наступні досить важливі особливості декоративної штукатурки:
• Чудову паропроникність;
• Підвищену стійкість до розвитку грибкових уражень;
• Можливість створення досить нестандартного і оригінального рельєфного оформлення.

Тут одразу слід зауважити, що у разі застосування декоративної штукатурки на поверхнях можна створювати не тільки досить оригінальні рельєфні візерунки, але і за допомогою спеціальних трафаретів виконувати всілякі малюнки.

Сьогодні, до категорії декоративних штукатурок варто також віднести і таку досить новий різновид оздоблювального матеріалу, як спеціальну самовирівнююча штукатурку, яка також відрізняється досить істотними експлуатаційними якостями. Вона допомагає створювати відмінну гідроізоляцію, абсолютно не тріскається в процесі експлуатації, досить просто наноситься на поверхні і, що найважливіше, абсолютно екологічний.

Особливості нанесення декоративних штукатурок

Декоративна штукатурка відмінне рішення для обробки ванної
Сама по собі процедура нанесення такого роду штукатурок, як правило, не відрізняється особливою складністю, однак, при цьому, є досить тривалим і трудомістким заходом. Спочатку, в подібній ситуації, звичайно ж, дуже важливо грамотно підібрати саму штукатурку з найбільш відповідним рельєфом, і всі необхідні супутні матеріали.

Також при плануванні такого роду робіт, що дуже важливо неодмінно пам'ятати про те, що безпосередньо перед нанесенням подібної штукатурки, всі робочі поверхні потрібно буде в обов'язковому порядку піддати спеціальній підготовці. Починаються такі підготовчі заходи, як правило, з якісного очищення всіх поверхонь та їх ретельного вирівнювання. І на самій останній стадії підготовки, на стінові поверхні обов'язково наноситься шар особливого гідроізоляційного матеріалу, який якраз і буде забезпечувати стін досить надійний захист від різного виду грибкових уражень.

Після завершення всіх цих заходів, робочі поверхні також ще потрібно буде обов'язково якісно прогрунтувати. І, нарешті, тільки після завершення всіх цих робіт можна приступати до процедури безпосереднього нанесення самої декоративної штукатурки, з обов'язковим дотриманням усіх рекомендацій, зазначених у доданій до неї інструкції.