Стелянные офісні перегородки Дуже часто при виборі місця під офіс доводиться миритися з тим, що важко знайти приміщення з необхідною кількістю робочих кабінетів. Ось тут і приходять на допомогу перегородки зі скла.

І так, поняття «офісні скляні перегородки» — це сучасний підхід до облаштування приміщення.

Іноді це лише один варіант, який можливий, поєднувати в собі всі потрібні обставини функціонування колективу. Незважаючи на те, що стаціонарні перегородки називаються "офісні", область їх застосування лише офісами не обмежується. Вони бувають встановлені в торгових комплексах, банках, бізнес - центрах, транспортних вузлах, громадських будівлях, виробничих приміщеннях, наукових і навчальних установах і т. д.

Скляні перегородки можуть споруджуватися як самі по собі, так і поєднуючись з іншими видами перегородок. Їх можна монтувати в прорізи у гіпсокартонних стінах, а також стінах з цегли або блоків. Якщо необхідно візуально поділити простір, можна встановити тоноване загартоване скло, виготовити часткову або повну матировку.

Часто лише скло може втілювати ту чи іншу ідею стилю. Перегородки можна обробити будь-якими малюнками, із застосуванням різних захисних і декоративних плівок. Скло, з якого роблять скляні перегородки, загартовується спеціальної теплової обробкою, внаслідок чого воно володіє особливою міцністю, стійкістю до ударів і різних перепадів температур.

У приміщеннях, яке вимагає високу ступінь звукоізоляції, знаходять застосування перегородки подвійного скління. Скляні перегородки — це швидкість виконання, сучасний дизайн, легкість установки, тепло - і звукоізоляція, екологічні, сучасні матеріали, спосіб реалізувати всілякі дизайнерські задумки.