Декоративна штукатурка сучасний матеріал для обробки стін і фасадів Такий естетичний і практичний матеріал, як декоративна штукатурка, широко застосовується при проведенні різних ремонтних та оздоблювальних робіт. Вона використовується для обробки стін всередині приміщення, а також в оформленні фасадів.

Детальніше: Декоративна штукатурка сучасний матеріал для обробки стін і фасадів

Правильне планування ремонту квартири Для будь-якої людини придбання нової квартири у компанії premier-odessa.com.ua є дуже відповідальним і радісною подією в житті. Але щоб у новому житло було затишно і комфортно жити, належить пройти через ряд певних труднощів.

Детальніше: Правильне планування ремонту квартири

Оздоблення будинку Як правило, саме від фасаду будинку залежить його неповторність і оригінальність. І це не просто слова, а реальність, з якою знайомий кожен господар свого будинку.

Детальніше: Оздоблення будинку

Переваги і недоліки липової вагонки Як тільки ви побачите такий пиломатеріал як липова вагонка, ви одразу ж звернете увагу на її зовнішню привабливість – її кольорова гамма варіюється від майже білого з ледь помітним відтінком рожевого до блідо-коричневого або золотого.

Детальніше: Переваги і недоліки липової вагонки

Переваги і недоліки підлоги з мармуру Якщо людина своїми очима хоч раз у своєму житті в живу побачить підлога з мармуру, але він точно закохається в цю красу. Але більшість людей схиляються до того, що краще і простіше зробити підлогу з ламінату або лінолеуму ніж спантеличувати себе зайвими проблемами.

Детальніше: Переваги і недоліки підлоги з мармуру

Як правильно вибрати міжкімнатні двері Бажаючи встановити нові двері у себе вдома, кожен шукає найбільш красивий, презентабельний варіант. При цьому бажано ідеальне співвідношення ціна-якість.

Детальніше: Як правильно вибрати міжкімнатні двері

Реставрація дерев'яної меблів Реставрація дерев'яних меблів - це цікава і продуктивна робота, яка дозволяє врятувати і дати друге життя старих меблів для того, щоб використовувати її в новому інтер'єрі.

Детальніше: Реставрація дерев'яної меблів

Дерев'яні будинки ряд основних плюсів і мінусів Проживають в досить великих і шумних містах люди, як правило, сьогодні досить часто починають приходити до думки про те, що пора повністю розпрощатися з такою міський життям і перебиратися ближче до природи.

Детальніше: Дерев'яні будинки ряд основних плюсів і мінусів

Переваги і недоліки цементно-піщаної стяжки Для укладання підлогового покриття власник житла повинен в першу чергу забезпечити якісне чорнове підставу. Поверхня повинна бути рівною і міцною. Отримати таку можна, якщо використовувати цементно-піщаний склад.

Детальніше: Переваги і недоліки цементно-піщаної стяжки

Достоїнства і недоліки теплоблоков Теплоблок можна назвати відносно новим стіновим будівельним матеріалом. Однак, неправильно буде сказати, що такий вид будівництва стає більш популярним з кожним днем.

Детальніше: Достоїнства і недоліки теплоблоков