Диференційний автоматичний вимикач контроль і безпека в одному корпусі Якщо розглядати нормальний робочий режим, то кожен пристрій захисного відключення здатне «відпрацьовувати» свої функції. Щоб було можливо функціонувати з струмами короткого замикання, знизу таких приладів монтуються автоматичні вимикачі, і часто їх кілька.

Ще однією функціональною особливістю можна відзначити можливість відключення відразу цілої групи споживачів. Такий вид обладнання та аналогічних приладів можна подивитися на сайті electroshield.ru.

Диференційний автоматичний вимикач контроль і безпека в одному корпусі

Звичайне УЗО має відмінні характеристики від диференціального вимикача в маркуванні. На останньому перед значенням, яке вказує номінальний струм, можна зустріти літери B, C, D.

Якщо є група приладів автономного живлення, то краще класичний прилад захисного відключення замінити на диференційний автоматичний вимикач. Конструкція такого приладу предуматривает, крім УЗО, також вимикачі, робота яких - автоматизована.

Головне завдання пристрою – виконувати функцію регулює автомата і захисного пристрою, яке здатне захистити від диференційних струмів:

• під час короткого замикання;
• якщо електрична ланцюг перевантажилася;
• струми витоку.

Диференціальні автомати відключення застосовуються з тією метою, коли потрібно захистити людину від вражаючого дії електричного струму.

Переваги та недоліки використання

Якщо порівнювати диференціальний вимикач з класичним пристроєм захисного відключення, то можна виділити такі переваги:

• під час аварійної ситуації приладу буде потрібно мінімум часу на те, щоб відреагувати;

• нерідко використовується в якості захисту від перепадів напруги, перевантаження або короткого замикання;

• обмеження застосування - незначні, якщо відштовхуватися від робочої температури. Так, пристрій може функціонувати в таких діапазонах: від -25 до +50 градусів за Цельсієм;

• високий показник зносостійкості і стійкості до пошкоджень механічного характеру.

Однак, крім переваг, у таких приладів є і певний недолік. Полягає він у тому, що вимикач можна задіяти для мереж з підключеними комп'ютерами. Причина тому - прилад може викликати перепади напруги і, як результат, автомат його вимикає. Крім цього, диференційні автоматичні вимикачі мають досить великі габарити.

Особливості роботи приладу

Якщо розглядати конструкційні особливості, то передбачається дві автономні частини:

автоматичний вимикач, який буває двох - або чотирисмуговий;
• модуль, що захищає від ураження струмом (диференціальний робочий принцип).

Диференціальна частина вимикача при цьому працює в безперебійному режимі, так як обидва елементи з'єднуються послідовно.

Сам модуль складається з трансформатора (виявляє струм витоку), електронного підсилювача, електромагнітної котушки скидання і тестовій ланцюга контролю.
Трансформатор служить для того, щоб аналізувати величину струму, який входить і виходить. Якщо буде виявлена небезпечна різниця, електропідсилювач і котушка перетворюють електроенергію в механічну. Таким чином здійснюється примусове замикання контактів.