Ванни з литого мармуру Ванни з литого мармуру типу – це ефектний метод перетворити ванне приміщення до невпізнання виду і внести в її інтер'єр нотку аристократичності і шику.

Можна використовувати www.promfilters.ru як в будинку, так і в офісі. Литий мармур – екологічний і сучасний матеріал, який має унікальні естетичні та експлуатаційні характеристики. З неї виготовляють вироби різних розмірів, форм і кольорів, які чудово поєднуються з будь-яким рішенням дизайну і можуть бути родзинкою інтер'єру.

Найпопулярнішими виробами з литого мармуру типу є ванни. Їх витончений шляхетний вигляд, висока практичність і ергономічність припадають до смаку не тільки любителям сучасних технологій, але й шанувальникам матеріалів натурального типу, так як в таких виробах майже не можна знайти недоліки.

Ванни з литого мармуру
Найважливіший компонент полімербетону, по суті, і є литий мармур, є натуральна мармурова крихта, в яку додають спеціальні акрилові отверджувачі, смоли і фарбувальні компоненти. Даний склад додає матеріалу унікальну механічну міцність і довговічність, яка не поступається навіть ненадійності натурального граніту, не згадуючи вже про мармурі. Більш того, він надає необмежені потенціали для вибору форми, кольору і пристрої ванн. Кутові і звичайні ванни, гідромасажні ванни, умивальники, стільниці - виробами з литого мармуру, можливо, укомплектувати всі ванне приміщення, при чому, виконати їх можна за індивідуальним замовленням.

Ванни з мармуру чудово зберігають температурний режим води, прекрасно справляються з вібрацією і шумом. Навіть на дотик вони на багато тепліше, ніж прості ванни. Їх важлива особливість – ідеально гладка, глянсова поверхня без мікротріщин і швів, яка, не дивлячись на власну вишукану красу, має високі антибактеріальні властивості. Дана поверхня не накопичує забруднення і практично невибаглива у догляді.

Сумісність ванн з різними матеріалами, допускає можливість для польоту фантазії дизайнера далеко за межі звичних рішень. Їх можна комбінувати з деревом, керамікою, металом, і застосовувати в невеликих приміщеннях і самих повсякденних інтер'єрах.

Єдиний мінус ванни з литого мармуру типу – схильність від ударів важких предметів сколів. Але, поверхню ванни можна відновити завжди, без шкоди для її зовнішнього вигляду, експлуатаційних і механічних якостей.