Як правильно вибрати міжкімнатні двері Бажаючи встановити нові двері у себе вдома, кожен шукає найбільш красивий, презентабельний варіант. При цьому бажано ідеальне співвідношення ціна-якість.

Дуже важливо зробити правильний вибір, так як двері не тільки безпосередньо впливають на загальний інтер'єр приміщення, але виконую важливу функцію.

Практика вибору дверей має свої правила, яких краще дотримуватися, що дозволить не шкодувати про зроблений вибір.

Кольорова гама

Якісна двері має однорідну забарвлення без плям. Фарба повинна лежати чистим шаром без домішок і грудочок. Рівномірно тоноване дерево зберігає свою структуру, що дозволяє розглянути малюнок деревини. Мутний колір дерева свідчить про неякісну обробці, можливу спробу приховати недоліки.

Поверхня дверного полотна

Найкращі двері – це ті, які мають гладку поверхню. Вигідно виглядає відполірована площину дверного полотна, не має сучків, надщерблений, тріщин, вм'ятин та інших механічних та експлуатаційних пошкоджень. Якщо зовнішній шар деревини має шорсткістю або щербинами від такого виробу краще відмовитися.

Як правильно вибрати міжкімнатні двері
Як правильно вибрати міжкімнатні двері

Матеріал, з якого виготовлені двері

Перевага дерев'яних дверей в тому, що матеріал, з якого їх виготовляють екологічно чистий і натуральний. Найбільш якісний і довговічний варіант дверного полотна – це суцільний дерев'яний масив. Для виробництва таких дверей використовують як дорогі породи дерев (дуб, бук), так і дешеві (сосна). Але завдяки розвитку технологій виробництва вдається виробляти двері бюджетного варіанту, що складаються з клеєних брусів і шпону.

Спосіб відкривання дверей

В залежності від специфіки приміщення встановлюють двері з різними способами відкривання. Найбільш звичні і часто вживані – це розсувні двері, що складаються з одного полотна і відкриваються в одну із сторін.

Для економії простору встановлюють двері купе. Вони монтуються на напрямних-рейках, а їх рух забезпечується роликовим механізмом.

Двері гармошка найкраще підходять для підсобних приміщень, а також в малогабаритних квартирах. Вони складаються з декількох полотен, сполучених між собою петлями. Рух двері досягається за рахунок спеціальних напрямних. Мінус такого варіанту – це низька надійність з-за великої кількості деталей і погана звукоізоляція.

Як правильно вибрати міжкімнатні двері
Як правильно вибрати міжкімнатні двері

Фурнітура

Фурнітура може набуватися одночасно з дверима, а може і окремо. При всьому розмаїтті пропозицій найважливішою умовою є якість. При цьому встановлена фурнітура повинна гармоніювати зі стилем самої двері, так і з інтер'єром приміщення в цілому.

Вибрати дерев'яні двері для житлового приміщення насправді не так і складно. Головне-чітко розуміти відмінності і переваги того чи іншого виробу. А також і орієнтуватися на інтер'єр і загальний стиль приміщення в якому вони будуть встановлені.

А якщо вам потрібно будівельна сітка або www.stroy-setka.ru за низькою ціною, рекомендую придбати її в компанії www.stroy-setka.ru. Вартість у них найнижча! Також хочу зауважити, що у них є зручна система доставки будівельних матеріалів.