Переваги і недоліки підлоги з мармуру Якщо людина своїми очима хоч раз у своєму житті в живу побачить підлога з мармуру, але він точно закохається в цю красу. Але більшість людей схиляються до того, що краще і простіше зробити підлогу з ламінату або лінолеуму ніж спантеличувати себе зайвими проблемами.

Адже, ті, хто проти мармурової підлоги, думають, що він легко ламається і постійно кришиться, а також досить легко піддається подряпин. Але щоб у цьому розібратися, правда це чи ні, необхідно спочатку ознайомитися з усіма плюсами і мінусами підлоги зробленого з мармуру.

Переваги мармурової підлоги

Така підлога буде завжди гордістю вашого дизайну приміщення. Мармурова підлога завжди буде вважатися самим стильним і одним з найбільш дорогих оздоблювальних матеріалів. Завдяки такій підлозі у власників приміщення завжди буде символ їхньої спроможності.

Переваги і недоліки підлоги з мармуру
Завдяки сучасним технологіям у виробництві мармуру, виробники навчилися створювати всілякі орнаменти і малюнки. Але крім цього, звичайний натуральний мармур, який обробили виключно в традиційній формі, також є цінністю і популярністю. Адже все, що робиться вручну, завжди буде користуватися великим попитом. У стандартну обробку кожен майстер вкладає душу, і вже в такому обробний матеріал буде присутня позитивна енергетика.

Недоліки мармурової підлоги

Навіть незважаючи на те, що мармур для обробки підлоги існує в різному варіанті, все ж доведеться трохи підлаштовуватися під нього з іншими оздоблювальними матеріалами. Тобто це говорить про те, що спочатку необхідно буде викласти підлогу з мармурової плитки і потім вже тільки підбирати дизайн шпалер і стелі. На думку фахівців для даного обробного підлогового матеріалу краще всього вибирати класичний дизайн приміщення. Крім цього бажаного додати також і інші види натуральних каменів. Все це несе за собою чималі витрати й багато часу на монтажні роботи.

Як було сказано вище, що саме мармур насправді дуже легко піддається зовнішнім впливам. Він з легкістю дряпається і через деякий час втрачає свій колір від сонячних променів. Саме з-за цього даний вид оздоблювального матеріалу не використовують у громадських місцях. Але якщо хтось вирішить зробити такі підлоги у себе вдома, то мармур буде ідеальним вибором. Досить буде ніколи не ходити по підлозі у взутті і регулярно мити поверхню вологою ганчіркою. В такому випадку підлогу завжди буде блищати, як ніби його тільки що зробили.