Як доглядати за дерев'яними вікнами

Правила догляду за дерев'яними віконними конструкціями

Питанням про те, як доглядати за дерев'яними вікнами, ставлять дуже часто.

Вікна, як і інші предмети інтер'єру, потребують належного догляду.

Якщо вчасно доглядати за віконною конструкцією, то і термін її служби буде набагато довше.

Дерево вважається найбільш екологічним матеріалом для будівництва будинків. Тому, дерев'яні вікна на які можна rosokno-msk.ru дуже часто використовують в заміських будинках, віллах і котеджах. В даний час вікна виготовляються з різних порід дерев, починаючи від сосни і закінчуючи масивом дуба. Купуючи віконні конструкції з натуральних матеріалів, важливо робити первинний огляд, який дозволить помітити дрібні недоліки. Самим надійним матеріалом для віконної рами буде модрина – вона погано вбирає рідину і легка у догляді. Досить пройтися ледве вологою серветкою по тих місцях, де найчастіше можна спостерігати скупчення сміття і пилу. Так само, чимала увага приділяється тим частинам, які відповідають за відкриття та закриття віконної рами. Для огляду, потрібно відкрити віконну конструкцію та ретельно перевірити всі кріплення. Фурнітура не повинна бовтатися в пазах. Якщо це відмічено, то потрібно прикрутити всі металеві елементи як можна міцніше до дерев'яної основи. При виникненні скрипу, всі частини і елементи змащуються тосолом або машинним маслом.

Як доглядати за дерев'яними вікнами та його складовими частинами?

Елементи металеві і віконні петлі можуть з часом прийти в непридатність, особливо, якщо часто залишати вікно у відкритому положенні при сильному вітрі і дощі. Постійна вологість може вплинути на виникнення іржі, і може стати причиною виникнення скрипу.

Кожен раз, вдаючись до прибирання віконної конструкції, важливо знати, що оптимальною кількістю прибирань стає два рази в рік. Особливо в осінньо-зимовий і весняно-літній період вікна потребують ретельного догляду. Вікна протирають серветкою, змоченою в спеціальному засобі, призначеному для миття стекол. Так само, замість серветки, можна використовувати спеціалізовані прогумовані щітки, які запобігають виникненню розлучень і кольорових смуг на вікні.

Віконна рама з дерева з часом може втратити частину фарби, якщо втрати дуже великі, то краще зняти повністю весь шар і пофарбувати заново.

Якщо дотримувати перераховані дії з сезону в сезон, дерев'яні віконні конструкції не тільки будуть відмінно виглядати, але і прослужать велику кількість часу.