Дерев'яні будинки ряд основних плюсів і мінусів Проживають в досить великих і шумних містах люди, як правило, сьогодні досить часто починають приходити до думки про те, що пора повністю розпрощатися з такою міський життям і перебиратися ближче до природи.

І тут, як правило, коли приходить черга вирішувати проблему з підбором матеріалу для спорудження будинку, практично всі, звичайно ж, намагаються зупиняти свій вибір на деревині, і, в наслідок, абсолютно про це не шкодують.


Основні плюси будинків з дерева

Найголовніше, ніж привертають до себе увагу дерев'яні будинки – це, природно, їх відносно скромна вартість. Завдяки цьому факторові, у разі вибору такого матеріалу для будівництва будинку, господар набуває чудову можливість дуже серйозно скоротити витрати на будівництво.

Дерев'яні будинки ряд основних плюсів і мінусів
Іншим досить важливим плюсом у подібних будинків, звичайно ж, вважається їх абсолютна екологічність, зед деревина, як відомо, є істинно природним матеріалом. До того ж, за рахунок істинної натуральності будматеріалу, такі дерев'яні споруди чудово поєднуються з будь-яким ландшафтом і відмінно гармонують з навколишньою природою.

Крім того, дуже багато тут також по достоїнству оцінюють і той факт, що процедура зведення таких дерев'яних будинків зазвичай не займає значного обсягу часу. Так, наприклад, якщо брати до уваги всі заходи, включаючи роботи з проектування та облаштування фундаменту, то споруда дерев'яного стандартного будинку, як правило, зазвичай здійснюється всього лише за кілька місяців.

Мінуси дерев'яних будівель

Говорячи про недоліки у таких будинків, насамперед, природно, слід зазначити, що дерево відмінно підтримує горіння, а значить, і побудовані з нього споруди то ж не зможуть належною мірою протистояти вогню. Звичайно, сьогодні цілком можливо захищати деревину від вогню з допомогою особливих складів, щоправда, повністю негорючим даний матеріал це все одно не зробить.

Крім цього, тут також дуже важливо пам'ятати і про те, що деревина ще й досить добре вбирає вологу, що, відповідно, цілком може призвести до появі цвілі. До того ж, при досить тривалому контакті з водою дерево зазвичай ще й починає набухати, а це, як відомо, цілком може призвести до виникнення вельми неприємних скрипів. Саме тому, у процесі експлуатації таких дерев'яних будівель, вкрай важливо, по можливості, намагатися повністю уникати всіляких поривів і випадкових підтоплень.