Всі достоїнства і недоліки настінних пластикових панелей На будівельному ринку представлена велика кількість різних оздоблювальних матеріалів для стін. Комусь більше подобається обклеювати стіни шпалерами, хтось більше схиляється до пофарбованих стін, а хто-то найбільше воліють оббивати стіни пластиковими панелями.

Абсолютно кожен з перерахованих матеріалів володіє своїми плюсами і мінусами. У цій статті будуть описані всі переваги і недоліки саме пластикових панелей, так як вони зараз належать до найбільш затребуваним будівельним матеріалам.

Переваги пластикових панелей

Насправді плюсів у цього обробного матеріалу набагато більше ніж недоліків. І найголовніший з них-це, звичайно ж, те, що пластикові панелі володіють підвищеною вологостійкістю. Це дозволяє використовувати їх у таких вологих районах Приморського краю.
Завдяки тому, що у цих панелей абсолютно гладка поверхня, то і природно, що там немає ні тріщин, ні часу в яких згодом будуть заводитися різні бактерії і цвіль.

Всі достоїнства і недоліки настінних пластикових панелей
Матеріал з якого роблять панелі називається полівінілхлорид. Якщо за панелями регулярно і правильно доглядати, то вони прослужать дуже довго. Навіть через кілька десятків років вони не втрачають свій первинний вигляд і не деформуються.

Пластикові панелі не піддаються рассыпанию, гниття і багатьом іншим негативним чинникам.
Крім усього вищеописаного, панелі з ПВХ з легкістю переносять підвищені температури, а це є важливим показником для клімату в нашому районі.

Ще не менш важливий плюс у ПВХ панелей це простота у монтажних роботах. З ремонтом в будинку під силу впоратися кожній людині без особливих зусиль і витрат. Досить просто вміти користуватися деякими інструментами і запастися великим терпінням.

Недоліки пластикових панелей

Найбільше багато людей побоюються того, що ПВХ панелі здатні виділяти шкідливі речовини в навколишнє середовище. І ці побоювання не марні, адже матеріал з якого зроблені панелі є не натуральним. Тому стіни їх даного будівельного матеріалу найкраще робити там, де є можливість регулярно і добре провітрювати приміщення.

Крім вищеописаного нестачі, пластикові панелі хоч і довговічні, але легко піддаються деформації будь-яким застосуванням сили. На них легко утворюється вм'ятина або навіть діра навіть після несильного удару.