Вибираємо лінолеум Назва лінолеум походить від латинського " linum oleum, що означає лляне масло. Спочатку він виготовлявся виключно з природних речовин – олії льону, смоли, кольорових пігментів, коркової або деревної муки, тканини з джуту і т.

д.

Зараз в Росії поняття лінолеум означає не тільки покриття з натуральних компонентів, але і всі інші види ПВХ. Під час ремонту, як правило, потрібно замінити підлогові покриття, якщо це необхідно.

Також потрібно подбати і про безпеку свого житла, поставивши www.dserwis.ru. Так як після будівництва або ремонту встановлювати камери спостереження без того, щоб чіпати обробку, буде складно.

Вибираючи підлогове покриття, потрібно враховувати достоїнства і недоліки такого. У натурального лінолеуму є два недоліки: дорожнеча і складність роботи з ним. Він крихкий, і може на згинах тріскатися.

Позитивні якості - це те, що в його складі натуральні лляні олії. Завдяки їм, він абсолютно екологічно чистий і повністю нейтральний для здоров'я. Цей матеріал майже не горить і сліди недопалків на ньому не помітні. Завдяки цьому, його часто використовують у кафе, барах та дискотеках.

Вибираємо лінолеум
Оскільки цей матеріал антистатичний, то його можна використовувати в приміщеннях, що мають певні вимоги на цей рахунок. Такий лінолеум не чутливий до розчинників і жирів, однак, при тривалому лужному впливі міцність його знижується.

Популярний же лінолеум завдяки таким якостям: гарна якість, низька ціна. Приміром, якщо порівнювати його з паркетом. Завдяки цьому, він став доступний для споживача з практично будь-яким фінансовим статком.

У натурального лінолеуму, також, непогані технічні властивості. Такі, як, наприклад, вологостійкість і стійкість до зносу, а так само тепло - і звукоізоляція, завдяки чому він є досить практичним покриттям. В залежності від того, де і як він застосовується, він підрозділяється на три типи: комерційний, побутової і напів - комерційний.