Декоративна штукатурка сучасний матеріал для обробки стін і фасадів Такий естетичний і практичний матеріал, як декоративна штукатурка, широко застосовується при проведенні різних ремонтних та оздоблювальних робіт. Вона використовується для обробки стін всередині приміщення, а також в оформленні фасадів.

Міцна, надійна і довговічна, вона відрізняється простотою нанесення і відмінними естетичними характеристиками.

Сфери застосування декоративної штукатурки

Даний матеріал може використовуватися в ремонтних роботах, що проводяться всередині або зовні будівлі. При цьому в залежності від умов експлуатації штукатурка повинна володіти всіма необхідними якостями і властивостями, які дозволять істотно продовжити термін її служби.

Так, для оздоблення фасадів необхідно вибирати матеріал, який буде достатньо стійким до впливів атмосферних опадів, а також буде володіти високою параметрами водонепроникності і антивозгорания. Крім того, штукатурка повинна зберігати свій початковий відтінок, а також не повинна руйнуватися, розшаровуватися або кришитися.

Перед покупкою того або іншого виду матеріалу необхідно www.frescobecker.ru, в якому представлена якісна продукція для внутрішньої або зовнішньої обробки стін.

Переваги декоративної штукатурки

Головною перевагою даного матеріалу, яке незмінно приваблює більшість користувачів, є максимальна простота роботи з ним. Наносити штукатурку досить легко навіть на не дуже рівну поверхню. При цьому різноманітність форм і фактур, яке можна отримати з її допомогою, надає воістину безмежні можливості в оформленні інтер'єру житлового або нежитлового будови.

Штукатурка легко наноситься практично на будь-які поверхні – бетон, метал, гіпсокартон або дерево. Крім декоративної функції, така штукатурка може грати роль додаткового утеплювача для стін. Крім того, матеріал з легкістю допоможе приховати наявні недоліки і дефекти поверхні стін, роблячи їх привабливими без істотних трудових і фінансових вкладень.

Міцна і довговічна, неймовірно стійка до подряпин або вигорання, декоративна штукатурка – один з найбільш популярних сучасних оздоблювальних матеріалів. Крім того, даний матеріал створює здоровий мікроклімат усередині оселі, адже його пориста структура дозволяє стінам приміщення повноцінно «дихати».

Стаття підготовлена за матеріалами сайту www.frescobecker.ru.