Утеплення лоджій і балконів Комфортна і сучасна квартира не може бути такою без теплого і затишного балкона, де можна відпочивати в літній час або влаштовувати допоміжне приміщення.

Сьогодні утеплення лоджій і балконів досить популярно, так як таким чином можна зробити теплим не тільки сам балкон, але і всю квартиру. У зв'язку з цим розроблено велику кількість утеплювальних матеріалів, які є в більшій або меншій мірі ефективними.

Кожен виробник подібних матеріалів пропонує не тільки різні марки, а й сировину, з якої виготовляється матеріал. Крім того, слід вибирати утеплювальні матеріали тільки відомих виробників, які гарантують якість своєї продукції. Кожне виробництво пов'язане з оформленням великої кількості документації, тому часто потрібно дізнатися, znakoved.ru, під яким буде реалізовуватися продукція.

Найчастіше при утепленні лоджій і балконів використовується внутрішній монтаж утеплювача, так як для такого невеликого приміщення такий спосіб є оптимальним. Простір балкона в деякій мірі зменшується за рахунок товщини утеплювального та оздоблювальних матеріалів. Також потрібно пристрій повітряного прошарку, яка також займає певну площу. Пристрій повітряного прошарку є одночасно вимушеним і необхідним, так як часто для внутрішньої обробки потрібно кріплення обрешітки.

Балкони і лоджії є важливою частиною міської квартири, так як саме тут можна влаштувати невелику зону відпочинку в літній час або використовувати простір для зберігання різних речей. Крім того, утепливши балкон, його можна перетворити на особистий кабінет, спортивний зал або збільшити з допомогою нього житлову площу квартири.