Гидромиг-63 «Гидромиг-63» являє собою быстроотвердевающую суміш на базі модифікованого цементу. B залежності від температури і вологості навколишнього середовища час схватыванияя розчину становить від одного до півтора хвилин.

Це дозволяє застосовувати склад для усунення активних протікань в бетоні, цегляної або кам'яної кладки, кахельної або гранітній облицюванні; згодиться він і для ремонту тріщин та інших пошкоджень старої цементної гідроізоляції. До речі, іноді використовують суміш без замішування - вода з протечки зачиняє її безпосередньо на місці.

Адгезія кбетону становить не менше 0,5 МПа, опір гідростатичного напору в прямому і зворотному напрямках - 0,7 атм. в системі з будь-яким фірмовим гідроізоляційним шламом (обмазувальної гідроізоляцією).

Без запаху; контакт з питною водою припустимо при використанні з фірмовим продуктом «Дихтунгсшламм ТВ»

Поверхня навколо отвору очищають від бруду і слабо закріплених фрагментів. Якщо вода йде сильно, а широка тріщина, його тимчасово закладають підручними засобами так, щоб до країв залишалося 1-2 см. З приготованого розчину руками ліплять грудку і «пломбують» протечку, утримуючи її одну-дві хвилини.

У випадку слабких протікань «Гидромиг-63» можна використовувати в сухому вигляді. Невелику кількість порошку швидко засинають в отвір і щільно притискають до схоплювання (близько двох хвилин); якщо з першого разу повністю «запечатати» дефект не вдалося, процедуру повторюють.

Повністю відповідаючи своїй назві, «Гидромиг-63» дозволяє за лічені хвилини усунути протікання в бетоні, кладці, між швами кахельної або гранітної облицювання і так далі.