Відбійний молоток Stomer SDH-1051 У попередніх статтях ми обговорювали pokleykaoboev.pro і прийшли до висновку, сто замовити цю послугу за найнижчою ціною можна тут pokleykaoboev.pro та ціни в цій компанії самі низькі, а якість роботи на висоті, в цій статті я хотів зробити огляд відбійного молотка Stomer SDH-1051.

Сучасні технології у виробництві електроінструменту спрямовані на зниження маси інструменту без втрат потужності і продуктивності. Компанія SBM-Group (Німеччина) пропонує новинку в серії професійного електроінструменту.

Електричний відбійний молоток Stomer SDH-1051 - компактний і зручний інструмент, який використовує кращі європейські технології. Він легкий і одночасно потужний (1050 Вт). При масі 5,8 кг інструмент забезпечує енергію удару 10 Дж при частоті 3500 ударів в хвилину.

Відбійний молоток Stomer SDH-1051
Відбійний молоток відрізняється вдосконаленою балансуванням, зручною додатковою рукояткою і прогресивної антивібраційною системою, обладнаний патроном SDS-max. Це гарантує комфортну роботу і підвищує продуктивність праці.

Ударостійкий корпус посилений скловолокном, що дозволяє експлуатувати інструмент у важких умовах. Електромолоток поставляється в кейсі з додатковим комплектом щіток і ємність зі змазкою. Гарантія на весь професійний електроінструмент Stomer - 3 роки.

За матеріалами журналу "Майстер"