Як замаскувати люк на дачі Облаштування приватного домоволодіння не обходиться без обладнання каналізаційних колодязів, прикритих зверху люками: виступаючи над землею або газонів, вони часто порушують гармонію ландшафту території.

Один із способів замаскувати люк – прикрити його каменем штучного типу, що випускається у великому розмаїтті форм і відтінків.

Штучний камінь - це відмінне відображення природних ландшафтних елементів, і може виконуватися у вигляді гранітної брили, каміння, пеньків: з їх допомогою дуже зручно декорувати свердловини, каналізаційні люки та інші порушують загальну красу елементи на поверхні садової ділянки. Каркаси каменів, як правило, виготовляються з екологічних пластиків, а як облицювання використовується мармурова, гранітна або кварцова натуральна крихта.

З вигляду ці масивні об'єкти мають досить невеликою вагою, що дає можливість без праці їх переміщати в будь-яку потрібну точку, з можливістю вільного доступу в декоруємі колодязь. Всередині штучні камені порожниста, їх конструкція відрізняється міцністю і жорсткістю, відмінно протистоячи будь-яких кліматичних впливів. При необхідності подібні елементи можна легко порізати алмазним диском.

Найчастіше у продажу можна зустріти такі штучні камені:

1. Гранітний валун. Виготовляється з склопластику сучасного типу, з облицюванням поверхні натуральним гранітним матеріалом – кам'яною крихтою. Завдяки цьому візуально штучний камінь досить важко відрізнити від справжнього. При виробництві можуть закладатися різні ступені жорсткості каркаса, в залежності від експлуатаційних задач. Вироби відмінно переносять умови вулиці.

2. «Престиж 85». Дуже правдоподібно імітують природні камені різних видів – бурштиновий граніт, білий кварцит, різні вила граніту, відтворюючи фактуру і природну рельєфність поверхні.

Як замаскувати люк на дачі

3. «Стандарт». Відмінна імітація пісковику зі згладженими формами, маючи кольорову однорідність і кварцові вкраплення. Відрізняються гарними верхівками і сколами, а за ціною поступаються більшості своїх аналогів.

4. «Люкс», «Люкс-Преміум». Відтворюють скельні елементи колотого типу, відрізняючись досить складним процесом виготовлення. Це дає на виході елементи підвищеної міцності і глибини колірних рішень. За допомогою валунів «Люкс» можна відмінно " замаскувати септик, каналізаційний люк, дренажні конструкції. Стандартний розмір цих каменів – 80 див.