Накопичувальні електричні водонагрівачі Timberk Водонагрівачі серії FC5 і FC6 належать до типу плоских. всередині У них не один, а два сталевих накопичувальних резервуара, з'єднаних між собою системою з трьох переливів.

На відміну від багатьох аналогів, у яких всього два переливу, в моделях Timberk ефективніше використовується потужність водонагрівача, що дає споживачеві більше нагрітої води. Крім того, гаряча вода в баках циркулює інтенсивніше, не застоюється в одній точці і не створює критичної температури, що робить експлуатацію водонагрівачів серії FC практично безпечною.

За допомогою спеціальної запатентованої технології вся внутрішня поверхня накопичувальних резервуарів покрита спеціальним багатокомпонентним складом Crystaller, легким, еластичним, зносостійким матеріалом, стійким до високих температур і кислотно-лужному середовищі. Шар Crystaller, товщиною не більше 4 мм., забезпечує 100-відсоткову захист водонагрівача від корозії і течі. Не поступаючись по надійності та іншим споживчим характеристикам традиційним баків з нержавіючої сталі, моделі Timberk значно легше і вигідно відрізняються від них за ціною.

Виробник, регулярно впроваджує у виробництво електричних водонагрівачів новітні розробки, вперше привіз у Росію баки з покриттям Crystaller на початку 2007 року, зробивши якісний прорив на ринку водонагрівачів.

У FC5 і FC6 однакова максимальна потужність — 2000 Вт, але різну кількість мідних нагрівальних елементів (Тенів). Всередині FC5 (вертикальна модель) розташовано два кіловатних Тена, в той час як у FC6 (горизонтальна) ТЕН один, але з розділеною потужністю 500 і 1500 Вт (система економії електроенергії PowerProof).

Багатофункціональний дисплей наочно показує параметри і режими роботи, зокрема температуру (як бажаних, так і поточну). За допомогою таймера можна задати час нагрівання. Прилад цієї серії також має спеціальну функцію Night: натисненням всього однієї кнопки він переводиться в режим нагрівання води тільки у нічні години, вранці він автоматично відключається. Ця функція приносить економічну вигоду при наявності двотарифного електропостачання.

Дуже зручна приналежність — пульт дистанційного керування. І ніяких обмежень в монтажі водонагрівача з ним немає — повісити його можна в будь-якому місці, наприклад, високо під стелею. На пульті дублюються всі кнопки панелі управління, в тому числі і установки таймера.

Система безпеки водонагрівача 3DLogic — індивідуальна розробка Timberk — захищає від перегріву теплообмінника (Hot Defense), надлишкового тиску всередині бака (Drop Defense) і від витоку електричного струму (Shock Defense — у всі прилади серії FC вбудовано ПЗВ — пристрій захисного відключення).

У комплекті поставки є кронштейни з болтами для настінного монтажу і електричний провід живлення. Комбінований клапан одночасно є зворотнім — виключає зливання води з баків при перекритті подачі холодної води (отже, виключається несприятливий оголення Тена) і запобіжним — стравлює воду при тиску більше 7 атм. Все це збільшує рівень безпеки експлуатації водонагрівача.

Прилад відрізняє благородний дизайн — зовнішній корпус з нержавіючої сталі в поєднанні з кришками вугільно-чорного кольору і мерехтлива панель інформаційного дисплея. Тому накопичувальні водонагрівачі Timberk FC5 і FC6 стали частиною особливої групи товарів — лінії NobleDesign — своєрідного знака якості Timberk, що підтверджує поєднання високотехнологічних матеріалів, передових технологій, широкого вибору функцій і цікавих дизайнерських рішень.