Як почистити аератор Аератор - це спеціальне пристосування для крана, яке допомагає насичувати воду киснем і рівномірно її розпорошує. При приєднаному аераторі струмінь води стає більше, що дозволяє економити її витрата на 60%.

Якщо зробити perila-citi.ru, то необхідність їх мити буде менше, відповідно витрата води зменшиться. Такі елементарні рішення іноді призводять до значної економії.

Але дірочки в цьому пристосуванні дуже маленькі, тому він легко і швидко забруднюється різними частинками, що потрапляють з водопроводу. Щоб аератор якісно служив, його необхідно періодично очищати.

Як почистити аератор
На час чищення рекомендується перекрити подачу води в кран. Аератор відкручують і розбирають на складові частини. При цьому потрібно запам'ятати послідовність встановлення всіх частин, інакше пристосування буде зібрано неправильно.

Всі деталі акуратно промивають під струменем води і при необхідності механічно очищають від іржі. Іржа може порушувати процес аерації, так як вона забиває отвори, перешкоджаючи вільному току води. Якщо іржа не піддається з першого разу, забруднені частини аератора поміщають в оцет на 5 хвилин. Потім наліт легко видалити за допомогою невеликої щітки.

Сильно забиті отвори можна прочистити, використовуючи звичайну голку. Такий процес очищення кожного отвору досить трудомісткий. Якщо ви докладете своє терпіння і увагу, то аератор, в підсумку, стане абсолютно чистим і буде ідеально розпорошувати воду довгий час.

Після вдалої очищення пристосування для аерації води потрібно зібрати, дотримуючись правильну послідовність розташування дрібних деталей. В кінці роботи аератор пригвинчують до крана і перевіряють струм води.