Як видалити іржу перед фарбуванням металу Перед початком фарбування будь-якої металевої поверхні слід виконати одну вкрай важливу процедуру — видалити сліди іржі, з якими можна впоратися цілком самостійно.

Для виконання цієї операції потрібно мати під рукою всі необхідні матеріали і ряд інструментів, якими є:

#10102; речовини для видалення слідів іржі і перешкоджання розвитку корозійних процесів;

#10103; металева щітка;

#10104; фарба;

#10105; лак.

Оскільки іржаві плями найчастіше невеликі за розміром, їх можна видалити звичайної металевої щіткою, після чого нанести спеціальну антикорозійну фарбу.

Якщо ж іржі на металі дуже багато, тоді від цієї неприємності можна позбутися двома шляхами:

#10102; нанесенням на поверхню особливої речовини для видалення іржі

Такий склад здатний не тільки впоратися з іржею, але і забезпечити надійний захист металу до його фарбування. Він також сприяє підвищенню якості зчеплення металевої поверхні з лакофарбовим покриттям;

#10103; обробки іржавих плям із застосуванням так званого перетворювача корозії

Це речовина невеликий пензликом або розпилювачем наноситься на метал, поверхня якого повинна бути добре почищена щіткою. Засіб вступає в реакцію з іржею, після чого вона перетворюється в тверду субстанцію темного відтінку. Подібного роду складу прекрасно протистоїть подальшого появи іржі.

Невеликі металеві вироби зі слідами корозії також можна промивати в ємності, в яку попередньо наливається спеціальний антикорозійний склад. Після цієї процедури чищення поверхні виконується звичайної металевою щіткою. Кожна деталь повинна покриватися особливим антикорозійним лаком, перешкоджає можливому появі іржі в майбутньому.

Можна зробити висновок, що видалення іржі перед фарбуванням металу не являє собою нічого складного. Таку процедуру може виконати абсолютно кожен, навіть новачок у цій справі.