Реставраційні роботи www.combeta.ru – це важливий і відповідальний процес, який виконується професійними компаніями в кілька етапів. Завдяки проведенню робіт такого роду ми маємо можливість торкнутися культурної спадщини, яке має історичну цінність і залишилося нам від попередніх поколінь.

Пам'ятники архітектури - це не лише історичні будови, але і сучасні будівлі, такі як храми, монастирі, об'єкти ландшафтного дизайну і т. д. реставрації пам'яток архітектури беруть участь художники, архітектори, історики, інженери і будівельники. Тільки завдяки роботі кваліфікованої команди фахівців можна добитися потрібного результату. Коли відбувається реставрація пам'яток архітектури, фахівці зміцнюють фундамент об'єкта, у разі необхідності проводять заміну комунікаційних систем, проводять реконструкцію зруйнованих елементів, армують несучі конструкції будівель. Проведена реставрація повинна бути проведена таким чином, щоб збереглися елементи стилю об'єкта, не порушуючи його первозданного стану. Якщо елементи пам'ятника зруйновані, проводячи спільну роботу з архітекторами та істориками, будівельники максимально намагаються відновити його у відповідності з початковим видом.

Реставраційні роботи
www.combeta.ru розраховується, виходячи з багатьох складових. Основними з них є обсяг робіт, терміни їх виконання та витрати матеріалів, які необхідні для проведення реставрації. Розрахунок вартості для кожного об'єкта проводять індивідуально після оцінки обсягу робіт. Також на вартість реставраційних робіт впливає, яка кількість фахівців, які беруть участь у відновленні пам'ятника архітектури. Чим більше фахівців різних областей беруть участь у процесі, тим, природно, дорожче обійдеться вартість. Дуже важливо, щоб роботи, які проводяться, були виконані у встановлений термін і не виходили за рамки розрахованої кошторису. Досить великий обсяг з реставрації пам'яток архітектури замовляється, і оплачуються за рахунок державного бюджету, так як є національною гордістю і надбанням.

По закінченні реставрації фірма-виконавець надає гарантію на проведені роботи і на протязі певного часу несе відповідальність за якість реставрації. Якісно виконані роботи можуть зберігатися на об'єкті, який реставрувався, десятиліттями.