Використання ПВХ мембран для свого ремонту ПВХ-мембрана є прекрасним покрівельним матеріалом, що створюється з полівінілхлориду. Мембранна покрівля відрізняється дуже високими показниками еластичності, міцності, атмосферної і озонной стійкості, а так само опірністю до окислення під дією кліматичних умов.

Кожна мембрана наділена досить надійними зварними швами, а досить широкий спектр доступних кольорів поверхні дозволяє використовувати даний матеріал при виконанні більшості архітектурних планів і дизайнерських ідей.

Будь-яка gidrol.ru складається з трьох основних шарів. Верхній шар має підвищену гнучкість і формується з текстурованого ПВХ з особливими захисними функціями і параметрами. Армування мембран здійснюється завдяки сложнопереплетенным тканин, створюваним з поліефірних ниток. Нижній шар завжди виготовлений з темно-сірого компонента ПВХ.

Для того, щоб підвищити опірність перепадів температур, а так само впливу ультрафіолетових променів, структуру верхнього шару додаються додаткові добавки і деякі стабілізатори. До речі, саме завдяки стабілізаторам мембрани чинять сильний опір і відкритого полум'я. Монтування і стягування даного матеріалу здійснюється завдяки гарячому повітрю.

Використовуючи ПВХ - мембрани ви отримуєте можливість створювати повноцінні покрівельні «килими» будь-якого розміру. Багато компаній - виробники без страху дають своєї продукції високі гарантійні терміни, так як в 98 відсотках випадків мембрани здатні прослужити своїм господарям в два рази довше, ніж вказується на технічному аркуші. Для забезпечення якості на належному рівні робочими використовуються спеціальні державні стандарти, такі як ГОСТ 30547-97, ТУ 5774-001-47270706-04.