RGB Підсилювачі і світлодіодні стрічки Такі підсилювачі призначені для того, щоб збільшити загальне число всіх модулів, або ж загальної довжини, яка підключена до одного контролеру стрічки RGB.

Такі прилади як apeyronled.ru можна придбати в спеціалізованих компаніях. Також дуже легко можна придбати світлодіодну стрічку оптом від виробника, по мірі необхідності.

Для чого потрібні такі підсилювачі та їх загальні характеристики

Всі подібні підсилювачі призначені для того, щоб максимально збільшувати число всіх підключаємих необхідних спеціальних модулів, або ж загальної довжини, що підключається до одного з контролерів спеціальної стрічки.

Такі підсилювачі мають можливість послідовного і також паралельного підключення за певними схемами. Кращим вважається паралельне з'єднання, так як при ньому зменшується падіння рівня всіх сигналів у стрічці.

Ці підсилювачі використовуються тільки з одним-єдиним таким самим контролером. І вони ще призначаються для збільшення загального числа всіх подібних модулів, які використовуються. Багато компаній закуповують RGB підсилювачі оптом, так як це максимально вигідно.

Основні параметри таких підсилювачів:

1. Вихідна напруга підсилювача приблизно від 12 до 24 вт.
2. Працює прилад при температурі від мінус 25 до плюс 60, градусів Цельсія.
3. Підключаються такі прилади по загальному анода.
4. Вихідний струм дорівнює 15 амперам.
5. Вихідна потужність приладів дорівнює 180 ватт (12 в) і 360 вт (24 в).
6. Можна підключити близько 20 метрів, RGB стрічки.
7. Розміри приладу 102 на 67 і на 25 міліметрів.

Основні поради з безпеки при використанні подібного приладу

Блоки живлення, які ви плануєте використовувати, повинні обов'язково мати запас потужності не менше ніж 20%. Необхідно обов'язково дотримуватись полярності під час підключення таких модулів і блоків живлення до різних підсилювачів.

На підсилювачі роз'єм, оснащений чотирма контактами для того, щоб підключатися, є входом. А якщо шість контактів, то це вихід. Якщо ви використовуєте кілька різних блоків живлення, то вони обов'язково повинні бути з'єднані по одному загальному катода.

Світлодіодні стрічки і їх основні характеристики

Світлодіодна стрічка, це спеціальний джерело світла, який зазвичай зібраний на основі тільки світлодіодів. Вона являє собою дуже гнучку друковану і також одночасно монтажну плату, на якій, з рівною відстанню між собою, встановлені світлодіоди. apeyronled.ru Набагато вигідніше, ніж придбання її в роздріб.

Практично завжди ширина світлодіодної стрічки від восьми до двадцяти міліметрів, а товщина її з встановленими світлодіодами становить приблизно три міліметри. Під час виготовлення стрічка обов'язково намотується в спеціальні рулони невеликими відрізками приблизно близько п'яти метрів.

Щоб обмежить повністю струм, що проходить через світлодіоди, в електронну схему стрічки вводять спеціальні обмежувальні опору. Ще їх називають резисторами, які також завжди встановлюються на стрічці.

При необхідності світлодіодна стрічка оптом від виробника від http://apeyronled.ru/ подається у спеціальних оптових базах. Які займаються оптовою реалізацією різної електроніки. Стрічки існують як герметичні, так і негерметичні.