[thumb=left]http://www.postroil.com/uploads/posts/2013-02/1360826953_99090-90.jpg[/thumb]Литий склопластикової настил є композитним матеріалом, отримання якого здійснюється шляхом переробки епоксидних смол (65-процентного якості) армованим скловолокном, для чого застосовується метод пултрузії.

Основа високотехнологічного методу з отримання склопластику, який також носить назву «протягання», складається у прийомі протягування пучка скляного волокна, заздалегідь просоченого полімерним композитом, шляхом нагрітої фільєри у заданому профілі.

Далі склопластиковий профіль формується і твердне. У підсумку, після фільєри здійснюється отримання готового матеріалу, що володіє перетином, що задається фільєри, а також стабільними властивостями, як відносно довжини, так і відносно перерізу.
Даний настил є стійким до впливу будь-яких хімічно агресивного середовища (кислота, луг, морська вода, нафтопродукти), з високою температурою. Крім того гратчастим настилах притаманні висока механічна міцність, антиковзка поверхню, стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання, діелектрична непроникність, самогашение у разі, якщо виникне пожежа.

До основним характеристикам пластикового гратчастого настилу можна віднести його високу стійкість до механічного впливу, чудові показники зносостійкості, високу опірність до впливу агресивної хімічної середовища, здатність до тривалого збереження гарного зовнішнього вигляду, водонепроникність, здатність до уповільнення поширення вогню, легкість в обслуговуванні і сервісі, наявність протиковзкою поверхні і кольоростійкості, а також простоту в монтажі.