Яка садова техніка необхідна для догляду за газоном Ні що так не радує око господаря, як відмінно обладнаний дворик. Озеленення в цьому питанні, стоїть на першому місці. Універсальним трав'яним покриттям сьогодні прийнятий газон.

Детальніше: Яка садова техніка необхідна для догляду за газоном

Кольорова крихта з мармуру Мармурова крихта виходить під час кристалізації доломітів і вапна під тиском високої температури. До складу мармуру входить кальцій і оксид вуглеводу. Але, ці два елементи є основними, а додатковими є ще багато хімічних добавок, які і впливають на колір крихти.

Детальніше: Кольорова крихта з мармуру

Бітумна черепиця плюси і мінуси Сьогодні на ринку будівельних матеріалів покрівельних матеріалів велике безліч. Покрівельний матеріал повинен володіти, як мінімум, трьома критеріями: надійність, краса, співвідношення ціни та якості.

Детальніше: Бітумна черепиця плюси і мінуси

Торговельне обладнання зі скла, дерева та металу При виробництві торгової меблів сьогодні використовуються і традиційні для даної галузі операції та нові технології. Досить затребуваним є обладнання зі скла, яке виступає і в ролі основного матеріалу, і в ролі супутнього для металу, ДСП і МДФ.

Детальніше: Торговельне обладнання зі скла, дерева та металу

Гнучка черепиця - нове покоління покрівельних покриттів Ринок покрівельних покриттів радує своєю різноманітністю, водночас ускладнюючи вибір, адже матеріали відрізняються як за якістю так і за особливостями монтажу.

Детальніше: Гнучка черепиця - нове покоління покрівельних покриттів

Паркетна дошка, як альтернатива паркету Паркетне покриття підлоги з упевненістю можна віднести до елітної класики: унаслідок своєї дорожнечі і досить складному обслуговуванні таке задоволення не всім по кишені.

Детальніше: Паркетна дошка, як альтернатива паркету

Вибір грунтовки Головне завдання будь ґрунтовки Optimist - створення міцного проміжного шару між офарблює поверхнею і наносяться надалі декоративним (або захисним) лакофарбовим покриттям.

Детальніше: Вибір грунтовки

Чим обшити гараж всередині Кожному автовласнику потрібен свій гараж тому, що в ньому зручно зберігати та ремонтувати автомобіль. Його треба постаратися зробити міцним, зручним і красивим.

Детальніше: Чим обшити гараж всередині

Проникаюча гідроізоляція на цементній основі Garant uyciroisoi Суміш складається з цементу, піску і йоногенних мінеральних добавок, якими і пояснюється її проникаюча здатність - так, за два місяці вона поширюється вглиб не менш ніж на 30 див.

Детальніше: Проникаюча гідроізоляція на цементній основі Garant uyciroisoi

Комфортний клімат в квартирі в будь-який час року Крім стильної обробки і сучасних меблів, в кожній квартирі для затишку та комфорту повинні підтримуватися оптимальні температура і вологість, які мають великий вплив на стан і здоров'я людини.

Детальніше: Комфортний клімат в квартирі в будь-який час року