Значущі питання в покрівельних роботах з металочерепиці Покрівельні роботи – це непроста справа, і при їх виконанні фахівці радять бути максимально обережними та дотримуватися рекомендованої і перевіреною технологією робіт.

Металочерепиця є практичним покрівельним матеріалом, який виготовлений з листової сталі. Щоб захистити сталь від корозії на виробництві застосовують цинкування і покриття шаром полімерного матеріалу. Полімер оберігає сталь від іржі і надає колір покриття.

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що vsyakrovlya.ru має значні якості, завдяки яким багато господарі вибирають саме цей матеріал. Це довговічність покриття, естетичний зовнішній вигляд, нескладна технологія монтажу і невелика вага цього матеріалу.

З-за цих якостей багато забудовників вибирають для покриття покрівлі металочерепицю. При монтажі металочерепиці потрібно починати з виконання розрахунків, які дозволяють обчислити кількість необхідного матеріалу. Якщо з'ясувати довжину і висоту схилу і знати розмір листа металочерепиці (розмір може відрізнятися у різних виробників), то можна буде без проблем підрахувати, скільки листів потрібно на покриття покрівлі.

Слід розраховувати та кількість матеріалу для гідроізоляції. Його потрібно більше, тому слід врахувати нахлести. Всі отримані цифри округляйте до більшого числа. Щоб розрахувати кількість саморізів, потрібно знати, що на 1 кв. м. їх потрібно приблизно 8 шт, стільки піде і на погонний метр планок. Якщо буде правильний розрахунок, то буде економія і правильне укладання матеріалу. Укласти металочерепицю – значить дотримати кілька значних стадій, про яких на нашому або інших сайтах можна прочитати додатково. Тоді ви зрозумієте, що зможете зробити це самостійно або необхідно буде допомога професіоналів.