Кольорова крихта з мармуру Мармурова крихта виходить під час кристалізації доломітів і вапна під тиском високої температури. До складу мармуру входить кальцій і оксид вуглеводу. Але, ці два елементи є основними, а додатковими є ще багато хімічних добавок, які і впливають на колір крихти.

Так, www.neoncolor.ru може перетворити вашу кімнату. Взагалі-то мармурову крихту отримують з допомогою дроблення мармуру або відходів з мармурових плит. Ця крихта, в принципі, як і сам мармур, екологічно чистим матеріалом, тому, що вона не приносить ніякої шкоди для вашого організму. На вигляд, мармурова крихта чимось схожа на зерно. На сьогоднішній день, вона стала дуже популярною в будівництві.

Таку крихту фахівці відносять до першого класу як надійний будівельний матеріал. Під час покриття такого матеріалу, не утворюються іскри, як у інших будівельних матеріалах. А ще, мармур не пропускає електричний струменя, і тому, він просто не замінимо матеріал під час будівництва, оскільки може запобігти пожежі.

Кольорова крихта з мармуру
Що стосується забарвлення мармурової крихти, то вона є трьох видів: сіра, біла і кольорова. За фізико-механічному складу, властивості мармурової крихти однакові, і це не залежно від того, якого вона буде кольору. Їх відмінністю є тільки те, що в їх складі є різні метали.

Оскільки на сьогоднішній день добре розвиваються всі технології, то крім того що є мармурова крихта білого кольору, також ми можемо отримати її ще декількох кольорів. Але, фарбують її тільки під замовлення клієнта.

Як в якості декорації, на сьогоднішній день мармурова крихта стала надто популярною серед усіх видів будівельних матеріалів. А оскільки вона має солідний вигляд, то її можна використовувати не тільки з зовні, а й всередині будівлі. Але, в більшості, вона добре підходить для обробки підвіконь, оскільки має шорстку структуру.