Як розрахувати вартість ремонту квартири Ремонт квартири власними руками давно вийшов з моди, та й не так-то просто займатися кар'єрою і ремонтом одночасно. Сьогодні мало хто готовий витрачати власні сили і час на обробку квартири або кімнати, адже кінцевий результат може сильно відрізнятися від того, на який ви розраховували, і, невдало відремонтовану квартиру, доведеться знову вкладати кошти, щоб виправити помилки.

Тому для виконання ремонту в квартирі найбільш правильним рішенням буде найняти виконавців.

Зараз свої послуги пропонують дуже багато будівельних бригад, кваліфікація і репутація багатьох з них далекі від ідеалу. Некваліфіковані робітники готові взятися за будь-яку запропоновану їм роботу по ремонту квартир, при цьому вони спробують виконати її якомога швидше, але, виграючи у часі, сильно програють у якості.

Професійні ж компанії, які не перший рік займаються ремонтно-оздоблювальними роботами і мають у штаті професійних фахівців, що виконають ремонт квартири чи справлять обробку котеджу, офісу у найкоротші терміни, та ще і з гарантією якості.

Оздоблення квартир виявиться виконаної по-справжньому якісно, тільки завдяки використанню сучасних технологій проведення ремонту з застосуванням новітніх матеріалів. Вартість ремонту складається з вартості оздоблювальних матеріалів та вартості роботи. При виборі будівельної бригади орієнтуйтеся на ті, які можуть запропонувати високий рівень якості робіт і матеріалів за доступною ціною!

Розцінки на оздоблювальні матеріали

Як розрахувати вартість ремонту квартири
Для розрахунку вартості ремонту в першу чергу необхідно уточнити площа обробки і вибрати відповідні матеріали. У цьому випадку, скориставшись прайс-листами, наведеними на сайтах компаній, що реалізують будівельні та оздоблювальні матеріали (шпаклівки, фарби, декоративні штукатурки, підлогові покриття і ін), ви зможете самостійно визначити необхідну кількість та загальну вартість.

Ще до початку виконання безпосередньо ремонту залучіть фахівців для складання дизайн-проекту інтер'єру, це допоможе вам більш чітко уявити майбутній стиль своєї квартири і розрахувати витрати на ремонт. Для цього зверніться у декілька будівельних фірм, з проханням розрахувати вартість матеріалів і послуг, які потрібні для реалізації наявного у вас дизайн-проекту інтер'єру, а потім порівняйте ціни між собою. При цьому не слід забувати, що стабільно працюють фірми, що надають гарантію на виконані роботи, в більшості випадків заявляють більш високу вартість послуг, на відміну від непрофесійних бригад робітників. Не виключено, що вибравши дешеву робочу силу, вам доведеться задовольнятися низькоякісним ремонтом, а можливо, і переробляти його.