Торговельне обладнання зі скла, дерева та металу При виробництві торгової меблів сьогодні використовуються і традиційні для даної галузі операції та нові технології. Досить затребуваним є обладнання зі скла, яке виступає і в ролі основного матеріалу, і в ролі супутнього для металу, ДСП і МДФ.

Така комплектації стала звичайною справою для прилавків, вітрин, гірок.

Якісне www.atlantics.ru вимагає ручного розкрою скла, що дає високу точність. Серед методів обробки скла в процесі меблів сьогодні використовуються склейка, загартування, молірування, матування. Велике значення має і обробка кромки, для чого можуть застосовуватися шліфування, полірування і фасет. З недавніх пір обробку скла при виробництві торгового обладнання проводять шляхом УФО-склейки.

Метод передбачає проведення оптично прозорого з'єднання скла зі склом. Деталі міцно з'єднуються без використання звичайних кріпильних елементів. Якісне торгове обладнання повинне мати високий рівень обробки кромки скла. Досягається такий результат з допомогою трьох видів обробки: напівкруглої, еврокромки і фацета.

Як і в меблевому виробництві взагалі, при виробництві торгового обладнання активно використовуються такі матеріали, як натуральне дерево та МДФ. МДФ, зважаючи на свою універсальність і різноманітності формування поверхні, звичайно використовується частіше. Якщо виникає потреба у придбанні якісних прилавків, витирн та інших меблів для торгових залів, то краще віддати перевагу МДФ, оскільки ДСП хоч і обійдеться дешевше, але не дасть такої міцності і зовнішнього вигляду, як МДФ.

У ролі декоративного покриття для фасадів з МДФ використовують плівки з полівінілхлориду, які щільно облягають поверхню плити і захищають меблі від механічних пошкоджень, проникнення вологи і втрати початкового кольору. Виробники мають можливість використовувати безліч варіантів плівок ПВХ за кольором, тисненню, текстурі.

Дана технологія дає можливість створювати поверхні, що імітують натуральне дерево. При виробництві торгового обладнання використовують і метод шпонування плит МДФ, меблі облицьовують найтоншим шаром високоякісної деревини. Такі вироби прекрасно підходять для магазинів високої цінової категорії.

Велике місце у виробництві торгового обладнання відведено і металевим виробам. Тут зазвичай використовують нержавіючу сталь, а замість зварювальних робіт все частіше застосовується згинаюче обладнання. Помітну роль у підвищенні якості металевих меблів зіграло порошкове фарбування. Дана технологія дозволяє наносити полімерні покриття, що поєднують в себе прекрасні декоративні якості і високу захист.

За матеріалами сайту www.atlantics.ru