Який ламінат практичніше і надійніше Багаторічна статистика говорить про те, що серед підлогових покриттів самим популярним і затребуваним є ламінат.
Це не повинно дивувати, якщо брати до уваги високі технологічні параметри цього матеріалу.

Ламінат є досить міцним, надійним, довговічним покриттям, зовнішній вигляд якого дозволяє ламінату стати відмінною частиною будь-якого інтер'єру, незалежно від його стильової спрямованості. Вартість ламінату також не стане причиною для відмови від цього матеріалу, оскільки його ціна є цілком демократичною.

Перед людиною, що вибрали ламінат в якості підлогового покриття, постає ще одне питання: яку з різновидів ламінату вибрати? Про це мова піде нижче.

Вибираючи ламінат, потрібно враховувати інтенсивність навантажень, які йому потрібно відчувати. Якщо вибраний матеріал передбачається укладає у житловому приміщенні (будинку), то підійде ламінат з параметром зносостійкості 23.

Термін експлуатації такого матеріалу приблизно дорівнює 4 рокам. Якщо ж господар хоче, щоб матеріал прослужив довше, то варто звернути пильну увагу на інші зразки, що мають параметр зносостійкості не менше 32 одиниць.

Всі відомі на сьогоднішній день різновиди ламінату можна розділити на три групи:
• Водостійкий.
• Вологостійкий.
• Не вологостійкий.

Який ламінат практичніше і надійніше
Вологостійкий ламінат відрізняється від інших різновидів матеріалу своєю підвищеною щільністю. Всі порожнечі і щілини ретельно заповнені смолами, а місця стиків листів матеріалу оброблені воском. Рідина, пролита на такий матеріал, не небезпечна для нього, якщо була видалена з його поверхні досить швидко.

Водостійкий ламінат, на відміну від вологостійкого, зовсім не піддається впливу вологи та рідини. Він не деформується і не втрачає своїх властивостей. Екологічну безпеку такого матеріалу також варто вважати його важливим достоїнством. Водостійкий ламінат зовсім не ковзає під ногами, що також важливо.

Людина, що намагається зробити вибір між клейовим та замковим ламінатом повинен враховувати, що монтаж клейовий різновиди матеріалу є досить складним процесом. Демонтаж з повторним монтажем при використанні клейового ламіната неможливі. Саме тому краще віддавати перевагу замкового ламінату.