Що таке гвинтові палі Як відомо, для облаштування фундаменту будівель застосовується цілий ряд типів підстави, один з яких – пальовий. Найчастіше для його облаштування застосовуються палі гвинтового типу, що відрізняються від звичайних тим, що їх не забивають, а загвинчують в землю.

Такий спосіб дає можливість при менших силових витратах домагатися більшої міцності прив'язки до грунту.

Гвинтові паля являє собою металевий штир, який складається з стовбура, головки і лопаті, або гвинтів. Найчастіше їх застосовують на нестійких видах грунту, або на промерзлому грунті, коли будь-яке традиційне поглиблення дуже трудомістко. Виготовляються гвинтові палі із сталі високої якості, покритої епоксидною емаллю двокомпонентного типу, що служить захистом. Гаряче оцинковане покриття і термоусадка підвищують зносостійкість виробу, і захищають його від пошкоджень корозією.

Якісні гвинтові палі володіють наступними характеристиками:

1. Швидкість монтажу. Завдяки гвинтової конструкції палі досить легко заганяються навіть в твердий або промерзлий грунт. При цьому під будинком утворюється подушка з повітря, що виконує роль волого - і термоізоляції. При цьому земельні роботи зведені до мінімуму, що значно здешевлює виробничий процес.

2. Зручність. Завдяки тому, що монтаж паль не вимагає значних виїмок грунту, такий фундамент може монтуватися в умовах великої щільності сусідніх будівель, без загрози їх пошкодження. Це досягається за рахунок відсутності вібрації і грунтових зрушень під час встановлення паль. При цьому палі допускають повторне використання.

3. Не прихильність до сезону. Так як установка паль не передбачає використання якихось розчинів, цю процедуру можна проводити в будь-який час року. Також така конструкція відрізняється екологічністю.

Що таке гвинтові палі
Гвинтові палі застосовуються для облаштування фундаментів під легкі малоповерхові будинки, рекламні щити, шумозахисні екрани. Відмінно підійдуть при облаштуванні многоплощадных теплиць та для підсилення фундаментів монолітного типу. Залежно від призначення, гвинтові палі виготовляються різної довжини та діаметру. Як правило, рівень заглиблення гвинтової палі відповідає половини її довжини, що забезпечує надійність і стійкість возводимой конструкції. Найбільш часто зустрічається довжина – 4 метри. Експлуатаційний термін гвинтових паль – 100 років.