Правильна експлуатація паркету par ky Незважаючи на всю простоту укладання, паркет вимагає дбайливого до себе ставлення. В першу чергу, він боїться вогкості. Саме тому, рекомендується виключити передумови до затоплення квартири.

Корисну інформацію про паркеті представляє rimarte.ru, де сказано все про цьому матеріалі, його укладанні і використанні. Якщо вже це не зовсім здійсненно, то, хоча б, менше проливайте на нього воду. Також, потрібно створити для паркету оптимальний мікроклімат. У приміщенні повинно бути тепло, а найголовніше, сухо.

Зрозуміло, що людині не під силу подібне здійснити. Але для цього існують кондиціонери. Всього і треба, налаштувати параметри вологості і температури, щоб вони працювали в оптимальному режимі контролю.

Правильна експлуатація паркету par ky
Тепер про те, що паркет не можна дряпати, якщо ви збираєтеся переставляти меблі, то доведеться переносити її на руках. Рухати категорично заборонено, інакше потім, проблем не оберете.

Добре, якщо під час помітили дефект, тоді можна обробити місце подряпини лаком. Інша справа, коли вона вже стала розростатися. Ось тут, можливо, доведеться міняти дошки.

Крім того, якщо на підлозі лежить водонепроникне покриття, постарайтеся частіше його скачувати. Адже дошки не будуть дихати, що неодмінно обернеться паровим ефектом і появою вогкості.

І останнє, прибирання паркету потрібно проводити регулярно, але акуратно. Користуйтеся пилососом зі щіткою для видалення пилу. Якщо потрібна волога обробка, тоді ретельно відіжміть ганчірку та протріть всі. Але тут же, пройдіться сухою ганчіркою, щоб виключити скупчення води на паркеті.