Паркетна дошка, як альтернатива паркету Паркетне покриття підлоги з упевненістю можна віднести до елітної класики: унаслідок своєї дорожнечі і досить складному обслуговуванні таке задоволення не всім по кишені.

Щоб полегшити долю споживача, була розроблена більш недорога і зручна в монтажі альтернативапаркетна дошка, відмінно імітує оригінальний матеріал.

Нова розробка складається з верхнього, нижнього і середнього шару. Лицьова частина виробів виготовляється з красивою дорогою деревини, забезпечуючи відмінний зовнішній вигляд. Товщина верхнього шару невелика, зазвичай не перевищує 6 мм: завдяки різним прийомам обробки, він може відрізняться як текстурою, так і кольором. Внутрішній шар відіграє роль основи, що забезпечує стабільність і міцність всього покриття. Для його виготовлення використовується ялинова або соснова рейка, укладена в перпендикулярному порядку: міцність і щільність досягається за рахунок застосування хорошого клею і пресування. Для нижнього підкладкового шару також в основному застосовується деревина хвойних дерев.

До достоїнств паркетної дошки можна віднести:

1. Екологічна чистота. Для створення паркетної дошки застосовується виключно натуральний матеріал у вигляді комбінованої деревини, тому ніяких шкідливих токсинів вона не містить. Відрізняється також приємністю і теплотою на дотик, володіючи також добре звукоізоляційними властивостями.

2. Простота в експлуатації. Покладений підлога з паркетної дошки досить легко прибирати, використовуючи для цього вологу ганчірку або пилосос. При цьому лакування верхнього шару перешкоджає бруду глибоко проникати вглиб матеріалу.

3. Зручність монтажу. Все що потрібно для укладання паркетної дошки – рівна підстава. Робота проходить досить швидко, при цьому її можна проводити в новобудовах. У процесі подальшої експлуатації допускається періодичне шліфування і лакування: такий процес можна проводити про 4-х разів.

Паркетна дошка, як альтернатива паркету

4. Декоративні властивості. Відмінно імітує справжній дорогий паркет, при значно меншій ціні і більшу стійкість до різних агресивних впливів. При дотриманні основних правил по експлуатації таке покриття здатне прослужити не менше 25-ти років.

При цьому потрібно враховувати, що покриття з паркетної дошки вимагає дбайливого ставлення, дуже сильно нагадуючи в цьому плані ламінат. Дуже важливо не рухати по його поверхні дуже важкі меблі і уникати механічного впливу гострими предметами.