Гнучка черепиця Особливим видом покрівельних покриттів з бітумних гонтів, які обсипані зверху кам'яною крихтою, є tdgrotesk.ru. М'яку покрівлю виконують з гонтів, які відрізняє приємний зовнішній вигляд, відмінна довговічність близько 30-40 років.

Ці гнучкі гонти не мають ніякої жорсткості, тому у вигляді підстави застосовують вологостійкі сорти фанер, іноді навіть бетон.           

Бітумні гонти володіють малою вагою, дуже легко обробляються www.postroil.com. У вигляді обрешітки для покрівлі використовують вологостійку або шпунтовані фанеру або дошку. У вигляді підстави застосовують вже наявне покриття з бітуму, але воно має бути рівним і добре закріпленим.

Рекомендується поверх підстави укладати спеціальний підкладковий килим або Керабит, службовець спеціальним зміцнює шаром, він вирівнює всі нерівності підстави, так само підвищує опірність даху до сильних вітрових навантажень.            

М'яка гонтова www.postroil.com годиться для різноманітних видів скатних дахів, її ухил повинен становити не менше, ніж один до п'яти. Але варто пам'ятати, що при ухилі від 1:5 до 1.3 необов'язково застосовувати укладальний килим.           

На даному етапі розвитку м'якої покрівлі з черепиці її створюють із сучасних матеріалів: на синтетичній основі, з модифікованим бітумом, на спеціальній кам'яної крихти.