Виробник Lezard надійне і безпечне світлотехнічне обладнання Lezard – компанія, яка займається виробництвом світлотехнічних виробів, яка є найбільшою в цій сфері. Якість продукції – те, чому приділяється увага в першу чергу.

Виготовляють різноманітні товари п'ять підприємств, які оснащені найсучаснішим обладнанням. Вироби компанії Лезард постійно перевіряються на відповідність всіляких стандартам, чим займаються в незалежних лабораторіях. Один з продуктів фірми – світлодіодні світильники, які доступні за наступним посиланням - ledhouse.com.ua.

Виробник Lezard надійне і безпечне світлотехнічне обладнання

Особливості енергозберігаючих ламп, для виготовлення яких використовувалася технологія Amalgam

Фірма Лезард зараз випускає великий асортимент світлотехнічного обладнання. Чималої уваги заслуговують на енергозберігаючі лампи. Особливість їх виробництва – використання оригінальної суміші, яка носить назву Амалгам. Даний склад – оптимальна альтернатива звичної ртуті. Саме з цієї причини такі освітлювальні прилади вважаються максимально надійними і при цьому безпечними.

Фірма Лезард в цілому займається виробництвом якісних виробів, які використовуються для освітлення. Люмінесцентна, світлодіодна енергозберігаюча, галогенна лампа, лампа розжарювання і світильник – категорії обладнання, яке виробляється на заводах компанії. Кожна модель пристрою надійна, безпечна і функціональна. Електроустановочні пристрої – ще одна категорія, якою займаються фахівці фірми Lezard. Тут можна виділити вимикачі, розетки і подовжувачі.

Электроустановочная продукція та її гідності

Варто відзначити, що всі товари цієї компанії відрізняються вишуканим європейським дизайном. Для виробництва обладнання використовується безпечний негорючий пластик, який складається із з'єднань полікарбонату. Всі вироби, які пропонує компанія – міцні, а встановлювати їх простіше простого. Щоб виготовити струмопровідні елементи, фірма застосовує фосфорну бронзу, завдяки якій досягається висока провідність. Так як міді в подібних елементах чимало – провідники в процесі експлуатації практично не нагріваються.

Вироби Лезард та їх особливості:

• дизайн європейського вигляду;
• полікарбонатний ПК-пластик – безпечний і негорючий матеріал;
• покриття відрізняється міцністю і стійкістю до механічних впливів;
• легкість монтажних робіт;
• висока провідність досягається завдяки виготовленню струмопровідних елементів з фосфорної бронзи;
• провідники не нагріваються, так як у виробі міститься велика кількість міді;
• виготовлення срібних контактів відштовхується від стандартів;
• поворотний механізм має контакти, для виробництва яких використовується нержавіюча сталь, в слідстві чого термін їх служби продовжується;
• щоб пружини та контактні елементи не грілися і не терлися, передбачається довговічна мастило твердого зразка, яка відрізняється високою якістю;
• розетки компанії Лезард здатні витримувати навантаження струму до 16А;
• деякі вимикачі комплектуються лампами (виробник – Німеччина);
• механізми електроізолюючі типу виготовляються з кераміки і негорючого полікарбонатного пластику.